Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Без рубрики  >  Текущая статья

Аква Мир 2012

Автор:   /  11.09.2012

Ділова складова виставки – презентації, тематичні семінари, зустрічі – допоможуть учасникам та фахівцям-відвідувачам безпосередньо поспілкуватись з приводу актуальних питань, знайти нові ідеї та шляхи їх реалізації.

Проблема зростаючого споживання водних ресурсів, забруднення навколишнього середовища — з кожним роком все гостріше становиться перед людством. Нові технології, що пропонуються сьогодні в цьому питанні покликані сприяти покращенню складного становища. Сподіваємось, що за допомогою можливостей виставкового заходу, буде зроблено черговий крок до пошуку нових рішень щодо зазначеної проблеми.

Запрошуємо всі компанії, що зацікавлені у розширенні своїх можливостей та прагнучих до виходу на нові перспективні ринки, до плідного співробітництва. Ми пропонуємо кожному учаснику індивідуальний підхід, увагу та допомогу у вирішенні його завдань під час перебування на виставці.

Всім бажаємо вдалого та тільки ефективного бізнесу!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

df69f93f2c0161e94ead15cfb4eb3af9_5be7ff6788cf5

«Запорожсталь» завидует: на 30-летии запорожской депутатши выступили MONATIK, Настя Каменских, «НеАнгелы» и Катя Осадчая

Читать дальше →