Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Без рубрики  >  Текущая статья

Апостол Андрій

Автор:   /  29.12.2012

Життя і діяння Андрія Первозваного – це зразок духовного подвигу людини, що присвятила себе служінню християнській вірі. Він був першим апостолом Ісуса Христа і він першим посіяв зерна християнства на східнослов’янських землях. За літописом, апостол Андрій побував на схилах Дніпра, де згодом виник Київ, освятив це місце, встановивши хреста, і передрік славу та велич майбутнього Києва.

У виставі переплітаються напружений ритм життя початку третього тисячоліття та події першого століття нашої ери. Глядач потрапляє то в сучасний вимір, то в площину минулого: на придніпровські землі давніх слов’ян, у Скіфію, у володіння Римської імперії…Краса язичницьких обрядів мирян з Дніпра, нестримний, буйний розмах давньоримських оргій, закони та звичаї різних племен і народів калейдоскопом проходять через життя апостола Андрія Первозваного… Загадковий і невідомий світ, що існував дві тисячі років тому, історія життя апостола Андрія та сцени сучасності відкриваються глядачам у яскравому і насиченому сценічному дійстві.

Пластично-хореографічні композиції і динамічні сцени боїв вражають, майстерна акторська гра запрошує до співпереживання і роздумів, стилізовані костюми, дінамічне відеопроекційне оформлення на величезному екрані-заднику, створене на основі шедеврів мирового живопису, декорації та оригінальне музичне оформлення переносять глядача в іншу сферу буття…

І все це об’єднується в неповторну, живу картину захопливого видовища!

режисер-постановник – заслужений діяч мистецтв України Ігор Борис

художник-постановник – заслужений діяч мистецтв України Валентин Слонов

художник-постановник відеопроекції — Геннадій Лещенко

балетмейстер-постановник – Тетяна Астаф’єва

постановник боїв – Євгеній Дзига

композитор – заслужений діяч мистецтв України Наталія Боєва

концертмейстер – заслужена артистка України Світлана Ващенко

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone
  • Добавить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

    ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

    В Запорожье микравтобус сбил двух девочек-подростков

    Читать дальше →