Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Без рубрики  >  Текущая статья

Благоустрій на Фестивальній

Автор:   /  22.10.2012

Сьогодні ходив за дитиною з пластиковим стаканом з-під чаю у руці десь хвилин 20 по скверу на Фестивальній — не було куди викинути. Ще місяць тому дві-три урни між ялинками й горіхами були, тепер їх геть не лишилось. І відновлювати не збираються, адже ділянка скверу залишається за цією фірмою з Дніпропетровська, «АВГ-Созідатєль», чи якось так. З другою хвилею кризи созідать чергову комерційну нерухомість у нас ніхто не буде, то ж площа буде далі занепадати.
На початку весни підприємці, що хотіли поставити по періметру площі свої намети з пивом, пропонували взяти на себе навантаження — облаштувати майданчик, прибирати теріторію і таке інше. Тепер на площі стоять лише два комерси, червоний намет Чернігівського пережив зиму і його володар плювати хотів на закон. Другий, ближче до Інтуріста, з дитячим лабіринтом, теж ігнорує мерську заборону. Нічого по благоустрою вони робити не зобов»язані.А якби вони й інші стояли законно, то за їх рахунок можна було б поставити урни, найняти двірничку і сплачувати вивіз мусора.А так — Сін сказав, що ніхто продавати пиво на Фестивальній не буде, тож люди купляють пиво і усе інше в магазинах довкола, йдуть до скверу, споживають, викидають пляшки і огортки на землю, адже урн вже немає, і усе «добре».

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

df69f93f2c0161e94ead15cfb4eb3af9_5be7ff6788cf5

«Запорожсталь» завидует: на 30-летии запорожской депутатши выступили MONATIK, Настя Каменских, «НеАнгелы» и Катя Осадчая

Читать дальше →