Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Архив-2014  >  Текущая статья

Загублена любов (Мати-наймичка)

Автор:   /  02.10.2014

Український актор і драматург І. А. Тогобочний (1862-1933) створив понад 30 п’єс, що неодноразово йшли на професійних та аматорських театральних сценах. Чимала частина доробку І. Тогобочного — це інсценізації української класики. Серед них — написана на основі творів Т. Г. Шевченка п’єса «Мати-наймичка».

Вона користується популярністю і сьогодні, адже жіноча доля, сімейні стосунки, «соціальна нерівність» і морально-етичні закони суспільства — це ті проблемні питання, що будуть актуальними завжди. В нашому театрі «Мати-наймичка» була поставлена двічі (1970, 1996). В новій постановці за цією п’єсою виразно звучить одна з найголовніших і найпрекрасніших тем мистецтва — тема Любові. Любові, що живе в серцях людей та керує їхніми вчинками. Любові, що губить життя людини і рятує його, любові, що завдає болю і дарує радість. Так сталося, що любов молодої красуні Ганни принесла їй багато нещастя: коханий зрадив її і покинув, а на руках лишився син-безбатченко. В очах людей і власних батьків Ганна — збезчещена покритка, що не варта й доброго слова. Здавалось би, її доля відома наперед… Але одного дня Ганна залишає своє дитя під хатою бездітного подружжя, а трохи згодом сама наймається робітницею до цієї сім’ї…

Сумна жіноча доля і щаслива сімейна ідилія, комічні моменти життя і глибокі переживання, життєва правда і романтизація — все це в мелодрамі «Загублена любов»!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone
  • ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

    ​"Смарт-холдинг": магазины "Амстор" атакуют вооруженные люди экс-управляющего, пойманого на противоправных действиях

    Читать дальше →