Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Архив-2014  >  Текущая статья

Запорізькому Рухові – 25 років

Автор:   /  03.09.2014

Скажу чесно: зібралися на Хортиці не лишень із патріотичних почуттів. На той час в усьому Запоріжжі не знайшлося сміливця, котрий би дав прихисток зібранню людей, чиї переконання суперечили єдино правильній думці непереборно правильної партії. Нині багато з наших тодішніх противників стали не просто «крутими» націоналістами, а й народними депутатами України…

Ми готувалися до багатолітньої боротьби за Українську державу. А коли вона несподівано постала вже в 1991-му, розгубилися в ейфорії, чим негайно скористалася компартійна еліта і, перефарбувавшись, на довгі роки захопила владу в державі.

Тепер ми розуміємо, що досі справжньої України ще не було. Лише тепер, з початком падіння режиму Януковича і розгортанням українсько-російської війни на Донбасі багато українців почали усвідомлювати, що таке відповідальність за долю рідної землі і що таке справжня Незалежна Держава.

Нині запоріжці, в тому числі й колишні активісти Руху, воюють на фронті. Кому піти на передову не дозволяє вік чи стан здоров’я, стають волонтерами і допомагають україн­ським бійцям хто чим може. Усім – нашої спільної Перемоги! Слава Україні!

Юрій Василенко, перший голова Запорізької крайової (обласної) організації Народного Руху України

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone
  • ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

    ​"Смарт-холдинг": магазины "Амстор" атакуют вооруженные люди экс-управляющего, пойманого на противоправных действиях

    Читать дальше →