Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Архив-2014  >  Текущая статья

Мамай

Автор:   /  24.09.2014

Ця вистава – продовження героїко-романтичної традиції театру. Більше того, у ній відтворено події, що безпосередньо стосуються саме історії нашого, Запорізького краю. Оповіді про силу та вправність козаків і досі живуть серед людей. Героїчна легенда «Мамай» – це відтворення давніх переказів про козака-характерника, що наганяв страх на ворогів, рятуючи від неволі своїх земляків.

За сюжетом, події відбуваються в епоху боротьби козацтва з турками й татарами. Брати Роман та Орест з дитинства були розлучені з рідними батьками і домівкою. А згодом доля розвела їх по різні боки ворожих таборів. Їхня зустріч неминуча, але якою вона буде тепер?

Героїчна легенда «Мамай» – вражаючий динамічний спектакль. У ньому переплелися поетичний домисел та історичні факти, напружена атмосфера дії та гумористичні епізоди, широкомасштабні картини боїв та емоційно насичені сцени.

Цією виставою театр не лише продовжує традиції, але й розвиває новий напрям – постановки вистав просто неба. З нагоди 17-ї річниці Незалежності України та на честь 70-річчя Запорізької області, 22 серпня 2008 року в Історико-культурному комплексі «Запорізька Січ» Національного заповідника «Хортиця» відбулась прем’єра театралізованого дійства «Мамай» за мотивами вистави. На тлі виразного хортицького ландшафту і колоритних будівель комплексу героїчна легенда «Мамай» вражає, а глядачі потрапляють в центр подій спектаклю: усе відбувається просто на відстані витягнутої руки.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone
  • ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

    ​"Смарт-холдинг": магазины "Амстор" атакуют вооруженные люди экс-управляющего, пойманого на противоправных действиях

    Читать дальше →