Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Архив-2014  >  Текущая статья

Он издевается?

Автор:   /  21.11.2014

Александр Син, 18.02.2014
Виконавчий комітет Запорізької міської ради вже майже 3 місяці із занепокоєнням спостерігає за протистояннями, які точаться у місті Київ та поширились на всю країну. Сьогодні екстремісти з опозиції перейшли межу — вони вбивають на вулицях столиці України ні в чому не винних людей, знущаються над жінками, палять і підривають будівлі та автомобілі. У центрі Києва розпочався хаос. Лідери опозиції не роблять спроб зупинити це та продовжують режисуру цих злочинів.

Александр Син, 20.11.2014
«Рівно рік тому у Києві зібрався другий Майдан, який переріс у Революцію Гідності. Події листопада 2013 року призвели до корінних змін у нашій країні. Це був час важких випробувань для всіх українців, які продемонстрували всьому світу своє прагнення свободи і реальної незалежності».

Вот скажите, есть у этого человека хоть элементарные понятия о совести, самоуважении, достоинстве? Помню как минувшей зимой нам сообщили о том, что из ж\д-вокзала отправляется несколько поездов (!) арендованных специально для титушек. Я приехала на вокзал и встретила там Сина, который их провожал. «Это члены Партии Регионов» — сказал тогда он.

Только вот эти «члены Партии Регионов» спортивной внешности и с пивом не могли два слова связать о том, куда их везут и зачем.

Как точно подметил в ФБ Игорь Артюшенко, осталось чтобы Янукович, Пшонка и Путин поздравили нас с Революцией чести….

Скриншоты с цитатами прилагаю. Взяла с официального сайта мэрии.

{фото1}

{фото2}

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone
  • ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

    ​"Смарт-холдинг": магазины "Амстор" атакуют вооруженные люди экс-управляющего, пойманого на противоправных действиях

    Читать дальше →