Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Конкретно  >  Текущая статья

Благодійний аукціон «Рука підтримки» — апофеоз журналістського свята

Автор:   /  13.06.2018

  nsju_aukcion1

Цього року відзначення професійного свята – Дня журналіста — стало для запорізьких медійників, образно кажучи, довготривалим. Спочатку за традицією пройшли урочистості в Запорізькій обласній раді та обласній держадміністрації, де керівники області відзначили кращих у професії.

Потім журналісти області стали учасниками урочистого дійства, влаштованого на їх честь давніми друзями та партнерами – колективом Запорізького кінного театру та депутатом обласної ради Юрієм Ружином, на славетній Хортиці.

Апофеозом же відзначення професійного свята став благодійний журналістський аукціон «Рука підтримки», проведений в Запорізькому музичному училищі імені П. Майбороди. Для участі в аукціоні зареєструвалося 35 учасників торгів та їх уповноважених. Підтримати журналістів-ветеранів та журналістів, які потребують допомоги, прийшли бізнесмени, представники ділових кіл, громадськості, депутати міської та обласної ради, представники влади.

На благодійному аукціоні «Рука підтримки було представлено більше 30 лотів. Стартова ціна лотів від 500 до трьох тисяч гривень. Це – картини, написані маслом, аквареллю, олівцем, фото картини на фотопапері та на полотні відомих запорізьких журналістів-художників Наталії Федорової  (ТРК «Алекс»), Наталії Зворигиної (газета «Запорізька правда», Олени Шевчук (Запорізька Філія ПАТ НСТУ), а також експонати, представлені меценатами та партнерами ЗОО НСЖУ, майстрами художньої творчості. А саме — вироби з порцеляни Запорізького фарфорового заводу, з металу (ручна ковка) природних матеріалів, книги запорізьких письменників, дитячі творчі доробки тощо. Це художні роботи співробітників телеканалу «Алекс», Громадського телебачення, газет «Запорізька правда», і «Індустріальне Запоріжжя», «Запорозька Січ», «МИГ» зокрема, фотороботи Володимира Шеремета, Юрія Зелінського, Олександра Прилепи і Сергія Томка.

Колектив Міського палацу дитячої та юнацької творчості надав кілька лотів. Для аукціону свої роботи також передали професійні художники Гагік Кургінян і Людмила Лисиця, полотна яких продають в Європі і Азії.

Проводив третій благодійний аукціон «Рука підтримки» член НСЖУ, наш вже постійний ліцитатор міжнародного рівня Віталій Семенюк.

Найактивнішими учасниками торгів стали депутат обласної ради Генадій Фукс, який придбав лоти на суму близько 7 тис. грн., та Ігор Чумаченко, депутат міської ради.

— Сьогодні відбувається велика подія, свято — цього тижня ми вже відзначили День журналіста України і так співпало, що в цей же час ми відзначаємо 60-річчя Запорізької обласної організації НСЖУ. Ініціатива обласної спілки журналістів, яка націлена допомогти ветеранам журналістики та тим, які потребують медичного лікування, була підтримана ПАТ «Запоріжсталь», — розповів депутат міської ради Ігор Чумаченко. — тому ми вирішили взяти участь в аукціоні, щоб допомогти фінансово тим, хто віддав майже все своє життя такій нелегкій професії.

— Боротьба за лот, в якому брав участь Ігор Чумаченко, виявилася самої «гарячої» на всьому аукціоні. За статуетку троянди художньої ковки боролися двоє учасників, починаючи від стартової ціни  500 грн. Перемогу здобув Ігор Чумаченко, віддавши за лот 6500 грн.

Підтримали журналістів активною участю в аукціоні народний депутат України Олександр Романовський, надійний партнер ЗОО НСЖУ Юрій Ружин, Віктор Щербина із Запорізького району, які теж постійно допомагає журналістам, генеральний директор корпорації «Кераміст» Дмитро Зусманович, директор Запорізького порцелянового заводу Анатолій Титов, голова Василівської РДА Валерій Кошеленко, директор міжнародного клубу друзів «Віконт» Віктор Худяков та інші. Ми вдячні їм зо розуміння та щиру допомогу.

На аукціоні виручено понад 30 тисяч гривень. Остаточні результати та їх звіт про розподіл коштів будуть опубліковані на нашому сайті.

Валентина Бистрова

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone
 • Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

  ubityj-berdyanets

  Заработок с риском для жизни: в Польше найден мертвым 26-летний бердянец

  Читать дальше →