Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Рубрики  >  Культура  >  Текущая статья

Во дворце культуры «Титан» — концерт авторской песни и джаз

Автор:   /  24.04.2018

    Концерт-презентація «Будьмо знайомі!» нещодавно створеного творчого об’єднання «Запорізький центр авторської пісні» відбудеться у палаці культури «Титан» 25 квітня.

концерт ЦАП_A2_CMYK

Як розповіли голова ради центру Олена Дегтяренко та її заступник з художньої роботи Олена Алексєєва, в центрі, створеному на базі ПК «Титан», об’єднані головні сили авторської пісні Запоріжжя. Це творче об’єднання «Плеяда», театр поетичної пісні під керівництвом Олени Алексєєвої і клуб авторської пісні «Зелене небо». Це відкрите творче об’єднання. А все почалося з об’єднання цих сил для проведення 34-го Міжнародного фестивалю авторської пісні «Байда». Колективний концерт глядачам сподобався. Потім було два благодійних концерти.

— Ми зрозуміли, що глядачам наша колективна творчість подобається, — говорить Олена Дегтяренко. — І подумали: чому б не створити центр авторської пісні і не проводити такі концерти частіше? Провели два концерти, присвячені Володимиру Висоцькому.

У найближчих планах — концерт-презентація «Будьмо знайомі!», де глядачі познайомляться з зірками нашого міста — від метрів до висхідних зірок. Виступлять легендарний дует «Екіпаж», Сергій Кучма, Олег Швидкий, Ганна Киящук, Олена Алексєєва, Жан Селезньов, Олег Іллінський, Максим Щербаков, Михайло Равич та інші. Цікаво, що знайомство з ними виллється в несподівану форму проведення концерту. Яку саме — нехай це стане сюрпризом для глядачів.

— У нас багато молоді, — посміхається Олена Алексєєва. — Ми її зберемо, і всі побачать, що авторська пісня — не для пенсіонерів. У нас молодіжне обличчя. Це невмираючий жанр, який розвивається і рухається вперед.

Приходьте!

Концерт «Будьмо знайомі!» дивіться у ДК «Титан» 25 квітня, початок о 18.30.

 

   Если вы мечтаете окунуться в атмосферу джаза – приходите в ДК «Титан» 26 апреля в 19.00.

ФОТО ДЛЯ АФИШИ ВОКРУГ ДЖАЗА-восстановлено

Вас ждет не только приятная, профессиональная, инструментальная музыка, но и домашняя, уютная атмосфера. Особенность проекта «Вокруг джаза» в том, что публика сидит на сцене большого зала вместе с музыкантами.

У вас будет уникальная возможность насладится игрой запорожских музыкантов разных джазовых течений под руководством настоящего эксперта в этой области, президента Запорожского джаз-клуба, руководителя квартета «Президент» Владимира Гитина.

Стоимость билета – 50 гривен.

 

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone
 • Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

  trup-tsentr-800x445

  В Энергодаре, в квартире многоэтажки «по запаху» обнаружили труп (фото)

  Читать дальше →