Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Рубрики  >  Власть  >  Текущая статья

Вперше на Запоріжжі: громада області бореться за свою газету «Запорізька правда» в суді

Автор:   /  03.01.2019

  ArticleImage_115461

   У ці хвилини в  Запорізькому окружному адміністративному суді має розпочатися перше судове засідання у справі з роздержавлення газети «Запорізька правда».

Про це повідомив прес-центр Запорізької обласної організації Національної спілки журналістів України.

Нагадаємо, що згідно Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих ЗМІ» Запорізька обласна рада має вийти із засновників КП «Газета «Запорізька правда» ЗОР і надати право єдиному у нашій області  українськомовному виданню із 100-річною історією – газеті «Запорізька правда»  розвиватися самостійно.

Натомість  депутати обласної ради, порушуючи  Закон України, не виконали покладених на них повноважень – на двох сесіях, на які виносилося питання про роздержавлення «Запорізької правди», саботували це рішення.

Тож представник  безпосереднього власника комунального підприємства «Газета «Запорізька правда» ЗОР – обласної  громади письменниця, журналіст і правозахисниця Людмила Віслоух подала судовий позов про визнання бездіяльності суб’єкта  владних повноважень – Запорізької обласної ради протиправною і  зобов’язання ЗОР вчинити відповідні дії – роздержавити видання.

Зверніть увагу, вперше громада в особі пані Людмила Віслоух відстоює свої права у судовому порядку. Справу веде суддя  Запорізького окружного адміністративного суду  Р.В.Сацький.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone
 • Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

  plyazhi-zaporozhya-nedorogo

  В Запорожье купаться опасно — можно заболеть

  Читать дальше →