Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Рубрики  >  Власть  >  Текущая статья

Вітаємо колег: сьогодні телеканалу «Запоріжжя» — 25 років

Автор:   /  01.12.2018

 250px-Запорізька_обласна_державна_телерадіокомпанія_Logo

  Щиро вітаємо колег. Зараз іде реформування обласної телерадіокомпанії в громадське телебачення.Поки що наслідки реформування — зникнення більшості авторських програм,журналісти, які змінили місця роботи.

Наводимо слова одного з них, того, хто створював канал та очолював його, — Володимира Міклашевського:

— Не можу в собі вимкнути ТБ. Здається, навіки в його тенетах. І як би не старався, а вирватись із них неможливо. Хоч уже давно розійшлися наші дороги, але ми продовжуємо ізсушувати один одного минулим, сьогоденням, майбутнім. Ми подумки разом. Кожного року 1 грудня я кажу йому: «Привіт, мучителю моєї людської свободи, як доживаєш віку, чи живуть ще у твоєму закапелку пам’яті образи, звуки, надії, спогади про тих, хто, як і я, все не вимкнуть своє телебачення?».

Ось і цього року у двадцять п’яте вітаюсь із ним, але натепер таким змарнілим, знекровленим… І підбальорливо кажу: «Вимкнути тебе не зможу! Ми разом довіку, нам ще довго мандрувати згасним сигналом у глибинах Всесвіту, несучи з собою ефірну частку наших душ, телевізійного життя, що почалося в будинку під Вознесенською вежею. Зі святом, моє «Запоріжжя»! Радість повноцінного життя таки повернеться у твої студійні павільйони, монтажні…, бо ніколи праця багатьох поколінь (незважаючи ні на що) не була марною!»

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone
 • Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

  semka-kvadrokoptera

  Съемка с квадрокоптера — новый вид искусства

  Читать дальше →