Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Новости  >  Текущая статья

День Соборності в Запоріжжі відзначили розгортанням 25-метрового прапора і живим ланцюгом на мості через Дніпро

Автор:   /  22.01.2018

   img_0569_0

У Запоріжжі на честь Дня Соборності України городяни розгорнули 25-метровий державний прапор, а також на 320 метровому арковому мості об’єднали живим ланцюгом береги Дніпра.

Як передає кореспондент агентства «Інтерфакс-Україна», запорізькі активісти відзначили 99 річницю від дня проголошення (22 січня 1919 року) Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки в єдину українську державу низкою патріотичних флешмобів.

На площі Героїв Революції Гідності в центрі Запоріжжя представники ВО «Свобода», «Національного корпусу», «Правого сектора», волонтери, громадські активісти розгорнули найбільший у Запоріжжі державний прапор України, довжина якого становить 25 метрів. Учасники акції скандували «Слава Україні, смерть ворогам», «Одна єдина вільна Україна».

Запорожці також влаштували флешмоб «Ланцюг єднання» на 320-метровому арковому мості через Дніпро. Кілька сотень активістів і співробітники управління юстиції в Запорізькій області, узявшись за руки, побудували на мосту «живий ланцюг», символічно об’єднавши Україну.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

3acf7f171feed1b8dba54b06f92e723f-1

В Запорожье умер молодой волонтёр, помогавший украинским военным (фото)

Читать дальше →