Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Новости  >  Текущая статья

Журналістський фестиваль – свято творчості і таланту

Автор:   /  12.06.2017

 nsju_j_festt

 

   Традиційний Запорізький регіональний фестиваль, присвячений Дню журналіста, цього року був не зовсім звичайним. Бо він став можливим, лише завдяки багаточисленним друзям та партнерам, які допомогли журналістам і матеріально, і морально. Атмосфера взаємодопомоги, відчуття дружнього плеча, яка панувала на заході, зробила його справжнім святом. До того ж, наймасовішим за останні кілька років, бо зібрав фестиваль близько 150 працівників запорізьких мас-медіа.

Майданчиком проведення свята став санаторій «Великий Луг», директор якого Юрій Нестеренко і його колектив зробили все можливе, аби журналісти почувалися тут комфортно. А численні спонсори від щирого серця подбали про те, щоб всі переможці і дипломанти конкурсу одержали заслужені нагороди за творчість.

На початку свята привітали з 80-річним ювілеєм ветерана журналістського цеху Миколу Зубашенка, який він святкував в цей же день в дружньому колі колег. Відзначили нагородою і багаторічного відповідального секретаря ЗОО НСЖУ, берегиню організації Майю Мурзіну.

Голова обласної організації Наталія Кузьменко вручила Почесні Знаки НСЖУ ветеранам журналістики – Миколі Кияну з Токмака, Григорію Петракову та Миколі Бордюжі – із Запоріжжя та директору радіостанції «Великий Луг» Наталії Агарковій.

Молодим журналістам Дарині Кавун та Яні Олійник урочисто вручили членські квитки НСЖУ.

А потім розпочалася церемонія вручення нагород переможцям творчого конкурсу, присвяченого Дню журналіста. Парад талантів відкрила номінація «Краща районна/міська газета. Лауреатами визнані міськрайгазети «Новий день» (м. Мелітополь) та «Південна зоря» (м. Бердянськ). Дипломантом фестивалю з врученням заохочувальної премії стало видання «Бердянские ведомости». Їм і було вручено грамоти та призи. Грамотами дипломантів також відзначені газети «Таврія» Токмацького району та «Наше місто – Томкак».

Лауреатами «Журналiст року» визнанi Володимир Шак («МИГ»), Галина Знаменська, (телеканал TV5), Євгенія Чуксіна – ТРК «Алекс». Відзначено також цікаві творчі роботи дипломантів Дар’ї Сімутіної, телеканал «Z», Юлії Синицької, газета «Новий день» (м. Мелітополь ) та Діани Семенової, редактора сайту газети «Индустриальное Запорожье».

Цього року, окрім традиційних номінацій, була заснована нова «Кращий журналістський матеріал про події на Сході України». В ній відзначена радіоп’єса журналіста, учасника АТО Германа Дубініна та звукорежисера Сергія Конашевича Радіо «Запоріжжя» і цикл фоторобіт Олександра Прилепи (газета «Индустриальное Запорожье», присвячений подіям в АТО та волонтерському руху.

Кращий режисер і кращий телеоператор року працюють у філії ПАТ НСТУ «Запорізька регіональна дирекція». Це — Світлана Кочкарьова та Олег Стригунов. Відзначено також творчу роботу телеоператора Дмитра Шахновського (ТРК «Алекс»).

Найчисельнішою була номінація «Кращий молодий журналіст року». Тож в ній за рішенням журі було відзначено найбільше журналістів, щоб додати молоді наснаги. Лауреатами стали: Дарина Кавун — завідуюча відділом інформації газети «Таврія» (м. Токмак), Мар’яна Сарапій – журналістка телеканалу «Z», дипломантами — Анастасія Полєшко — телеканал «Запоріжжя» та Валерій Калайтан, TV5.

Наші спонсори і партнери не тільки підтримали відзначення переможців у традиційних номінаціях, але й започаткували власні, давши змогу розкритися журналістським талантам в різних напрямках творчості.

За творче висвітлення ходу реформи органів юстиції відзначено радіожурналіста Володимира Єгунова. Відзнаку вручив керівник Запорізького територіального відділу юстиції Олексій Долгополов.

В номінації «Екологія свідомості», заснованій директором взуттєвої фабрики «Міда», депутатом міської ради Віктором Притом, було відзначено Олену Кривицьку — (телеканал «Запоріжжя»), Катерину Даниліну-Льовочко — власкора газети «Индустриальное Запорожье» в Мелітополі та Юлію Тимошенко, кореспондента газети «Новий день» (м. Мелітополь). Вони одержали сертифікати на модельне взуття.

    Переможців номінації «За відродження» — Віталія Голода, головного редактора газети «Наше місто – Токмак», Антоніну Богуславську, журналістку телеканалу «Запоріжжя» та Володимира Шота, телеоператора телеканалу «Z» — нагородив Грамотами та призами голова обласної організації партії «Відродження» Петро Гончарук.

Грамотами та подарунками привітали журналістів зі святом заступник директора Запорізької обласної філармонії Тетяна Тиліс, прес-секретар ПАО «Запоріжобленерго» Зореслава Цупренко та прес-секретар обласної організації Радикальної партії Юрій Хохлов.

Завершилося свято дружнім застіллям, відпочинком та щирим спілкуванням журналістського загалу.

   Висловлюємо щиру подяку нашим друзям и партнерам, спонсорська підтримка яких допомогла нам організувати і журналістський конкурс, і наше професійне свято:

Олексію Литвину, генеральному директору ООО «Запоріжінструменттрейдинг»;

Петру Гончаруку, голові обласної організації партії «Відродження»;

Юрію Ружину, депутату Запорізької обласної ради, командиру Хортицького полку;

Олексію Долгополову, керівнику Запорізького територіального управління юстиції;

Олексію Лепському, начальнику ГУ ДСНС в Запорізькій області;

Віктору Приту, директору взуттєвої фабрики «МIДА», депутату Запорізької міської ради;

Андрію Гамову, генеральному директору науково-виробничої фірми «ТАТА»;

Сергію Пшигоцькому, директору Запорізької кондитерської фабрики;

Сергію Биливненко, голові Запорізького наукового товариства ім. Якова Новицького;

Олександру Шинкаренку, директору фірми «ЕВІТА»;

Ірині Василенко, директору рекламного агентства «Наш город плюс»;

Ми вдячні нашим друзям-аграріям:

Володимиру Сизоненку, засновнику та генеральному директору ТОВ «Семенівське» Пологівського та ТОВ «Новополтавське» Чергінігівського району;

Страницы: 1 2

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

march

Свой сольет своих: директору Мелитопольского парка смягчили приговор. За это он должен «сдать всех» — и братьев Марченко тоже

Читать дальше →