Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Рубрики  >  Власть  >  Текущая статья

Запорожская зоозащитница разместила петицию на сайте Президента

Автор:   /  18.06.2019

list-629

«Государство, которое плохо относится к животным, всегда будет нищим и преступным». Такой цитатой из Льва Толстого  начинается  электронная петиция запорожской зоозащитницы Ирины Нихотиной, размещенная на сайте Президента Украины.

Наша землячка предлагает свое видение проблемы и пути ее решения.

«Україна займає лідируючі місця в рейтингах по насильству, вбивствам, знущанням, корупції, злочинності. Чому корупції, тому що у Львові на успішне вирішення проблеми тварин ВЛАДА виділяє 3 000 000 грн., а у Харкові на ганебне рішення (знищення тварин) влада виділяє КП «Центр поводження з тваринами» 14 500 000грн.

— невмотивована жорстокість по відношенню до тварин з кожним роком молодшає, а методи знущань стають витонченішими;

— територію України «окуповують» звіроферми;

— по всій Україні гастролюють цирки, де беруть участь ДИКІ тварини, яких прирекли на приниження і жорстоке ставлення узаконеними шкуродерами -дресирувальниками;

— відсутність повноцінних законів і підзаконних актів у цій сфері, повна бездіяльність правоохоронних органів, призвело до того, що населення міст України самостійно, часто злочинними методами вирішує всі питання, пов’язані як з власницькими так і з безпритульними тваринами;

-порушення законів усіма ешелонами влади, байдужість, повна відсутність розуміння глобальної проблеми підліткової жорстокості підриває імідж України набуваючи статусу шкуродерні (Харків, Луцьк)

-наявність власницьких домашніх тварин, при відсутності системи реєстрації, обліку та контролю над розведенням, привели до катастрофічних наслідків.

Перевиробництво домашніх тварин, відсутність законодавчої бази, жорстких регламентуючих вимог до змісту, розведення і торгівлі тваринами, породили вседозволеність, безвідповідальність власників і торговців тваринами, спровокувавши таке явище як безпритульність.

— наявність підпільних товариств, що влаштовують собачі бої;

-наявність притравочних станцій;

— зміст ДИКИХ тварин при ресторанах, порушуючи всі норми щодо тварин;

— громадські організації із захисту тварин, опікуни, зоозахисники відстоюють права методом демонстрацій, акцій, мітингів.

— заохочення владою призову до масового знищення тварин (догкіллер Святогор).

Суспільство розділилося на ненависників безпритульних тварин і їх захисників.

Жорстокість до тварин увійшла в свідомість нашого суспільства як норма життя. І на цьому виховуються діти та молодь. Далі так тривати не повинно. Неможливо так само просування в Європу, нехтуючи основні моральні принципи європейської спільноти.

Необхідні:

1.комплексні програми

(Єдиний реєстр домашніх тварин; масова стерилізація домашніх тварин, безпритульних )

 1. нормативні акти, відрегульовані закони і кодекси щодо посилення вимог до змісту, поводженню і торгівлі тваринами;
 2. «Соціальний центр допомоги тваринам» (неприбуткова установа, що автоматично запобіжить використання тварин для «відмивання» бюджетних коштів — Харків, Луцьк)
 3. надання допомоги громадським організаціям у сфері допомоги тваринам (масова стерилізація).

Мрія кожного жителя України жити в самодостатньої країні, у якій є для цього всі ресурси. Багатої, квітучій країні, де править РОЗУМ».

За первые два дня петиция собрала 68 подписей. Чтобы попасть на рассмотрение в Администрацию Президента, петицию должны подписать не менее 25 тысяч украинцев за 90 дней.

Еще из жизни братьев наших меньших, но братьев наших равных:    Кота не трожь — животное полезное: запорожские депутаты готовы признать бездомных «мяучащих» частью городской экосистемы.

А также: Шанс для бездомных: в Запорожье продолжается бесплатная стерилизация животных.

И такое: Хорошее слово и зверю приятно: в Запорожской области домашний зоопарк начал выпускать собственный журнал – в пользу животных.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone
 • Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

  real_d7f49ad2-8485-4b51-9ad7-8e26f4cedaa7

  Быстрая откачка выгребных ям специалистами компании Trubolub

  Читать дальше →