Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Рубрики  >  Власть  >  Текущая статья

«Запоріжсталь» профінансував реабілітаційно-оздоровчий відпочинок вихованців «Інваспорту»

Автор:   /  28.05.2019

cdd99fd5-686f-436c-a3fa-5cb2e85de230

   Юні плавці запорізького регіонального центру «Інваспорт» оздоровились і підготувалися до змагань на тренувальній базі в м. Сіде, Туреччина.

Десять вихованців відділення плавання запорізького центру «Інваспорт», віком від 9 до 14 років, тренувалися на базі олімпійського басейну, на відкритій воді і в спортивних залах. На організацію відпочинку юних плавців комбінат «Запоріжсталь» направив понад 130 тисяч гривень.

«Новий спортивний сезон для наших вихованців розпочинається з тренувальних зборів – для них це можливість не лише підготуватися до змагань, але в першу чергу оздоровитися та відпочити. Завдяки підтримці «Запоріжсталі» наші юні спортсмени з кожним роком покращують свої показники та успішно виступають на змаганнях», – прокоментувала начальник навчально-спортивного відділу Запорізького регіонального центру «Інваспорт», тренер з плавання Ірина Павельєва.

Нагадаємо, «Запоріжсталь» надає системну підтримку регіональному центру «Інваспорт» з 2015 року. Підприємство щорічно фінансує відпочинок і оздоровлення юних спортсменів, їхні підготовку та участь у змаганнях.

   Довідка:

ПАТ «Запоріжсталь» — одне з найбільших промислових підприємств України, продукція якого широко відома і користується попитом у споживачів на внутрішньому ринку і в багатьох країнах світу.

Спеціалізація комбінату — високоякісний сталевий г / к рулон, г / к лист, х / к лист, х / к рулон з вуглецевих і низьколегованих сталей, а також сталева стрічка, чорна жерсть, гнутий профіль.

Основними споживачами продукції комбінату є виробники зварних труб, підприємства автомобільного, транспортного, сільськогосподарського машинобудування, виробники побутової техніки.

Фото: архів.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone
 • Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

  Знімок-екрана-2021-07-01-170429-1-2-1-1-1-1-1-2-1-1-1-1-1-1-1-1-1-2-1-1-1-1-1-1-1

  Covid-19 в Запорожской области: 173 253 заболевших, 680 за сутки, 58 умерли

  Читать дальше →