Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Рубрики  >  Власть  >  Текущая статья

За армію, безвіз, українізацію: запоріжці подякували Петру Порошенку. Україна все-таки не Росія

Автор:   /  23.04.2019

f3ccdd27d2000e3f9255a7e3e2c48800-wide-big

Запоріжці долучилися до акції вдячності чинному президентові Петру Порошенку, яка ввечері 22 квітня відбулася в кількох містах України, зокрема за участі Порошенка у столиці.

Про це по повідомляє портал «Depo Запоріжжя».

Кілька десятків запоріжців зібралися вчора ввечері біля місцевого палацу культури «Дніпроспецсталь». Містяни прийшли з українськими прапорами, деякі — у футболках зі слоганом «Порох – сила, кокс — могила». Порошенку, який поступився у другому турі президентських виборів Володимиру Зеленському, запоріжці дякували за побудову українського війська, безвіз, українізацію, незалежну церкву. Та висловлювали впевненість, що Порошенко ще повернеться на посаду Президента України.

Ніхто не применшує заслуг Петра Порошенка. Але є одне лихо: він більше турбувався про свою кишеню, аніж про статки українців. Порошенко зумів примножити свої доходи,тоді як більшість українців зубожіли і змушені випрошувати субсидії в рідної держави.

Ще про минулі вибори:  Первое апреля, смеяться или плакать: почти 40% запорожцев видят Президентом Владимира Зеленского.

А також: Бойко = Порошенко: на президентских выборах команда самовыдвиженца Бойко состоит из людей, подконтрольных БПП.

І таке: «Никакого абстракционизма! Сохраняет стены от сырости, вас от ревматизма» : власти Запорожья придумали «народный» способ агитации за действующего Президента.

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone
 • Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

  nark_4

  В Запорожье «перехватили» посылку с психотропами стоимостью в полмиллиона гривен (фото)

  Читать дальше →