Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Рубрики  >  Главное за сутки  >  Текущая статья

«Книгарня Є» запрошує: дорослих — подивитися на бідних французських шахтарів, а дітей — послухати про казковий ліс

Автор:   /  18.10.2018

140

 

19-20 жовтня «Книгарня Є» пропонує містянам та гостям Запоріжжя цікаво і корисно (а до того ж, безкоштовно) скористатися вільним часом.

19 жовтня книгарня «Є» та Кіноклуб «Сходження» запрошують на показ та обговорення документального фільму Фредеріка Брюннкеля «Діти териконів» (Франція, 52 хв.) в рамках XV Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA , який відбудеться 19 жовтня. Початок о 18:30. Зворушливий фільм про втрату дитинства й дорослішання в злиденній громаді в Європі. П’ятнадцятирічний Лоік та його десятирічний брат Тео живуть у колишньому шахтарському містечку Ланс у Франції. В умовах бідності й безробіття Лоік покидає школу. У той час, коли вчителі намагаються повернути його інтерес до навчання, матір Лоіка Патрісія докладає всіх зусиль, аби вберегти родину. Ця стрічка показує як руйнівні наслідки бідності, так і надію, що її можна знайти навіть у найбільш неочікуваних місцях.

Фредерік Брюннкель – письменник і кінодокументаліст. Кілька років працював на проектах, присвячених соціальним змінам у постіндустріальних суспільствах. Cеріал «Середній клас, життя на волосині», що транслювався французько-німецьким каналом Arte, а пізніше й фільм «Діти териконів» переконливо доводять його прагнення вдаватися до ігрових кодів у соціальному документальному кіно. Його також захоплюють фільми на тему соціальної історії. Фільми Фредеріка брали участь у низці фестивалів і були показані на телеканалах понад 20 країн. Він 12 років працював у інформагенції CAPA репортером. Як незалежний режисер працює 10 років. Також є автором п’яти книжок, в одній із яких йдеться про війну в Лівані.

20 жовтня, об 11.00 на дітлахів чекає «Дитяча субота». Книгарня «Є» запрошує дітей віком 4-6 років та їхніх батьків на читання книжки Оксани Були «Туконі мешканець лісу» («Видавництво Старого Лева») та створення іграшки з осінніх матеріалів.

У лісі живуть туконі. Одні тримаються поряд зі своїми деревами, інші дбають про звірів або птахів. Хтось стежить за зміною пір року. Всі туконі дуже заклопотані, але це для них не робота.

Туконі Мандрівник відомий своїм рюкзаком-жолудем, його легко впізнати. Одного дня він зібрався навідати свого найкращого друга… Хто його найкращий друг і що означає бути мешканцем лісу? Саме про це – у новій книжкі-картинці Оксани Були.

Опісля читанння створюємо іграшку із осінніх дарунків природи.

Увага! На «Дитячу субота» обов’язкова реєстрація — за телефоном 099 201 63 87 (Вероніка).

Адреса Книгарні «Є»: м. Запоріжжя, пр. Соборний, 137. Зупинка громадського транспорту «Майдан Фестивальний». Тел.: (094) 885 3903.

Вхід вільний.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone
 • Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

  Знімок-екрана-2021-07-01-170429-1-2-1-1-1-1-1-2-1-1-1-1-1-1-1-1-1

  Covid-19: в Запорожской области — 127 621 заболевший, 1018 за сутки, 20 умерли

  Читать дальше →