Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Новости  >  Текущая статья

Колишній керівник «Правого сектора» Дмитро Ярош на Хортиці проголосив створення Форуму Національної Дії

Автор:   /  14.06.2017

  форум фото

   Днями на острові Хортиця відбувся збір Комітетів Національної Дії, в якому взяли участь понад 200 делегатів з 20 областей України, повідомляє «ВСВІТІ».Головним же підсумком збору стало заснування Форуму Національної Дії – постійно діючого центрального виконавчого органу, який буде координувати роботу Комітетів Національної Дії на загальноукраїнському рівні.

Основним же завданням Форуму, я зазначають ініціатори – Тарас Стецьків та Дмитро Ярош – є залучення нових середовищ та активних громадян по всій Україні для формування широкої загальнонаціональної громадянської сили, здатної змінити Україну.

Для втілення української національної ідеї має постати широкий громадський Рух, що об’єднає політично активних громадян для новітньої трансформації суспільства відповідно до ідеалів Революції Гідності, на основі християнських, національних та загальнолюдських цінностей. Головні ж регуляторні принципи Руху мають полягати у необхідному дотриманні правил, які забезпечують реалізацію основної ідеї. Зокрема, у внутрішній політиці це конституційне утвердження вільного      розвитку людини, нації та держави, захист національних інтересів, незалежності та територіальної цілісності України, усвідомлення відповідальності за формування суспільства, що має стати зразком політичної спільноти майбутнього. А у  зовнішній політиці – набуття Україною геополітичної суб’єктності, сутність якої полягає у особливій  ролі між західним та східним напрямами розвитку цивілізацій.

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

140434-partiya-vdrodzhennya-trebuet-dorabotatj-ko-vtoromu-chteniyu-zakonoproekt-kabmina-o-pensionnoj-reform-big

«Відродження» пропонує запровадити матеріальну відповідальність посадовців за неправомірні перевірки бізнесу

Читать дальше →