Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Рубрики  >  Власть  >  Текущая статья

Местечковые бурьки. Запорожского однопартийца «Михо» обвиняют в ведении бизнеса на оккупированном полуострове

Автор:   /  10.05.2017

ивваадил

Такую «предъяву» кинул «гражданину патриоту» Максиму Иванищеву журналист проекта «Золотой батон» Василий Крутчак. Цитируем (орфография и пунктуация — авторские).

«Позавчора переписувався з громадським активістом та членом партії «Рух Нових Сил» Максим Иванищев запрошував сьогодні через Скайп дати коментар відносно судового процесу над Насіровим. Максим під-час переписки задавав дуже багато запитань на які я відповідав, потім Максим взагалі перестав писати.

Пізніше я домовився з David Sakvarelidze, що він вийде на включення через Скайп. Але пізніше Давид перестав відповідати на мої дзвінки. Якщо з Давидом мені й так все зрозуміло, то з Максимом я не міг зрозуміти чим саме викликана така його поведінка? А тому вирішив промоніторити його діяльність і зрозуміти хто він такий? Виходить, що під виглядом активіста-патріота та борця з корупцією приховується такий собі Остап Бендер.

Максим часто в своїх постах звинувачує Порошенка в тому, що він веде бізнес з Росією. При тому, що сам Максим Іваніщев станом на сьогоднішній день має декілька діючих товариств на території Криму, зокрема:

— ТОВ «Рубікон-Юг».

— ТОВ «Дюна».

— ТОВ «Ривьера».

— Обслуговуючий кооператив «Садівникький «Сакура»

— ТОВ «Альянс Нафторесурс», співзасновником даного товариства є Савватєєа Денис Сергійович, який ще у 2010 році разом з Аксьоновим балотувався в депутати Верховної ради АР Крим по партійному списку від партії «Русское единство».

А після анексії Криму Дениса Савватєєва було призначено на посаду директора «Кримтелеком».

Отже, Максим Іваніщев мало того, що веде бізнес діяльність на окупованій тернторії так він опосередковано може контактувати з Аксьоновим, з людиною яка напряму причетна до анексії Криму. P.S. А ви Давид, уважно придивіться хто під виглядом патріота прибився до вашої політичної сили!» — пишет в «Фейсбуке» журналист.

 

 

Стоит отметить, что под данным постом разгорелась нешуточная свара и страсти. Мнения разделились — одни были за Иванищева, другие — против. А большинству уже просто надоело. «Да все они там ворюги и предатели» — формулировка, конечно, слишком обобщающая, но в подавляющем большинстве случаев — верная…

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

zap_io

В «Запорожце» поместилось 17 человек. Есть новый рекорд

Читать дальше →