Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Рубрики  >  Власть  >  Текущая статья

Метінвест виділив понад 5 млн гривень на стипендії запорізьким студентам

Автор:   /  23.05.2019

 586816-0

  Спільна профорієнтація, понад 5 мільйонів гривень на стипендії та комплексна модернізація освітнього процесу – це результат підписання 23 травня 2019 року.   

  Меморандуму про співпрацю між Групою Метінвест та Національним університетом «Запорізька політехніка» і Запорізьким національним університетом. Угода закріпила спільне прагнення соціально відповідального бізнесу та закладів вищої професійної освіти вдосконалювати рівень підготовки майбутніх промисловців.

Zaporizhstal_1 (2)

Підписання Меморандуму про співпрацю між Групою Метінвест та Національним університетом «Запорізька

політехніка» і Запорізьким національним університетом

   Меморандум покликаний створити сприятливі умови для реформування освітньої системи з підготовки кваліфікованих фахівців технічних спеціальностей з урахуванням сучасних тенденцій ринку праці України. Його мета – покращення якості профільної освіти через модернізацію матеріально-технічної бази освітніх закладів, актуалізацію навчальних планів та створення комфортних умов для освітнього процесу, мотивацію талановитих та амбітних студентів, націлених на реалізацію власного потенціалу у промисловій галузі.

«Нова стипендіальна програма для понад 400 студентів, підтримка  модернізації навчальних класів та лабораторій, спільна профорієнтаційна робота для популяризації металургійних професій – основні напрямки співпраці відповідального бізнесу – компанії Метінвест із запорізькими вишами. Ми не просто роботодавці – ми готові бути партнерами та беремо на себе додаткові зобов’язання у надважливому процесі створення сучасної професійної освіти в Україні», – наголосив Генеральний директор «Запоріжсталі» Ростислав Шурма.

Zaporizhstal_2 (1)

Генеральний директор «Запоріжсталі» Ростислав Шурма, ректор ЗНУ Микола Фролов та в.о. ректора НУ «Запорізька

політехника» Володимир Прушковський.

Зокрема, меморандум передбачає взаємодію компанії та вишів у проведенні курсів із підготовки ЗНО, курсів зі STEM-освіти

Відтепер найкращі студенти Запорізької політехніки та ЗНУ, які навчаються на 1-5 курсах профільних спеціальностей, на конкурсній основі можуть претендувати на стипендії Метінвесту. Загальна сума соціал

школярів, стажування студентів та викладачів на базі підприємств.ьних інвестицій компанії становитиме понад 5,3 млн грн.

Нагадаємо, щороку в рамках програми партнерства з навчальними закладами запорізькі підприємства Метінвесту приймають на роботу близько 200 молодих спеціалістів.

Довідка:

ПАТ «Запоріжсталь» — одне з найбільших промислових підприємств України, продукція якого широко відома і користується попитом у споживачів на внутрішньому ринку і в багатьох країнах світу.

Спеціалізація комбінату – високоякісний сталевий г/к рулон, г/к лист, х/к лист, х/к рулон із вуглецевих і низьколегованих сталей, а також сталева стрічка, чорна жерсть, гнутий профіль.

Основними споживачами продукції комбінату є виробники зварних труб, підприємства автомобільного, транспортного, сільськогосподарського машинобудування, виробники побутової техніки.

porizhstal_1:

Zaporizhstal_2: На фото (зліва направо):

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone
 • Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

  photo_353858

  В Запорожье очередной аферист «помог» решить проблемы с полицией. За 37 тысяч гривен

  Читать дальше →