Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Рубрики  >  Власть  >  Текущая статья

Народні депутати Партії «Відродження» внесли поправки до Держбюджету на 2019 рік

Автор:   /  05.10.2018

1280px-Логотип_партії_'Відродження'

    Повноцінне фінансування соціальної сфери, підвищення витрат на охорону здоров’я, а також кардинальні зміни державної політики в питанні субсидій та енергоефективності. Такі поправки до Держбюджету на 2019 рік пропонує депутатська група «Партія «Відродження».

Про це розповів голова Політичної ради Партії «Відродження» Володимир Пилипенко.

rirtspvi2n55z6usaoreqesiqplax7x6

Як зазначив політик, проаналізувавши розроблений урядом проект Держбюджету, можна дійти висновку, що наступного року Кабмін продовжить політику економії на соціальній сфері й глобальних змін у житті країни не буде.

«У 2019 році уряд не планує підвищувати соціальні стандарти, а хоче залишити розмір прожиткового мінімуму в першому півріччі на рівні грудня 2018-го. Це стосується і обсягу мінімальної пенсії, й рівня усіх соціальних стандартів. Хоча навіть Мінсоцполітики визнає, що ці показники занижені порівняно з реальними потребами. На думку депутатської групи «Партія «Відродження», так далі тривати не може. Уряд вже чотири роки поспіль економить на соціальній сфері й фактично привчає громадян, що держава їм нічого не винна», – наголосив Володимир Пилипенко.

Він додав, що аби виправити цю ситуацію, народні депутати групи «Партія «Відродження» зареєстрували поправки до проекту Держбюджету.

«У них ми пропонуємо збільшити показники прожиткового мінімуму до рівня фактичного його розміру – 4500 грн станом на 1 січня 2019 року замість 1853 грн, як пропонує уряд. Розмір мінімальної зарплати – до 6500 грн замість 4173 грн, запропонованих Кабміном. Тоді збільшиться і розмір мінімальної пенсії: з 1 січня – до 3635 грн, з 1 липня – до 3800 грн і з 1 грудня – до 3978 грн. Це дозволить частково компенсувати українцям втрати через девальвацію гривні та інфляцію останніх років», – підкреслив політик.

Пилипенко зазначив, що ще одним пріоритетом під час роботи над Держбюджетом-2019 для нардепів групи «Партія «Відродження» буде збільшення фінансування, а також контроль за виконанням державних програм у сфері охорони здоров’я.

«Ми просимо надати додаткові 389 млн грн на державну програму з лікування українців за кордоном. На нашу думку, ця програма мусить виконуватися державою на 100%, адже люди не повинні страждати від того, що українська влада не може створити умови для їх одужання всередині країни. Також вимагатимемо додаткових видатків у 130 млн грн за програмою реабілітації хворих на дитячий церебральний параліч, збільшення асигнування Національному інституту раку на 500 млн грн. Є пропозиції й по інших програмах. Домогтися повноцінного фінансування медицини в Україні – одне з головних завдань, яке ставить перед собою депутатська група «Партія «Відродження» під час роботи над держбюджетом», – наголосив Володимир Пилипенко.

Серед інших пропозицій від політсили – реформа енергоефективності та повноцінне фінансування державних програм у цій сфері.

«У Держбюджеті-2019 ми пропонуємо збільшити витрати на енергоефективність у 10 разів – до рівня 10 млрд грн. Ці кошти можуть бути спрямовані на заміну котлів, водопровідних труб, вікон та встановлення лічильників. Кінцева мета цих заходів – знизити споживання енергоресурсів, дати людям можливість удосконалити своє житло. Такий комплексний підхід дасть десятки мільярдів гривень економії як для конкретних українських родин, так і для країни загалом», – розповів Володимир Пилипенко.

i3aj4p7g4ivgquv3d65wyfdlqmynukaz

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone
 • Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

  photo-1510051640316-cee39563ddab

  Запорожский «Металлург» обыграл «Перемогу» и упрочил лидерство во Второй лиге

  Читать дальше →