Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Рубрики  >  Власть  >  Текущая статья

На Придніпровській залізниці тонами крадуть вантажі

Автор:   /  10.10.2018

   2

На днях представники декількох підприємств нашого регіону оприлюднили відкрите звернення до правоохоронців, керівників залізниці та очільників області, у якому йдеться про системні випадки розкрадання вантажів. За декілька місяців збитки сягнули трьох мільйонів гривень.

«Останні місяці ми, (ТОВ «НВП Агрінол», ТОВ Міроіл», ТОВ «Азов Маст»), зіткнулися з постійними фактами розкрадання наших вантажів при перевезенні їх силами «Укрзалізниці». Залізниця не забезпечує належного захисту вантажу, через що промислові компанії нашого регіону, як і всієї України, постійно втрачають тонни товарів і зазнають мільйонних збитків. Крадіжки досягли таких масштабів, що промисловці готові розглядати альтернативні способи доставки вантажів.

Відзначимо, злочинні угруповання, що працюють на залізниці, наносять багатомільйонні збитки компаніям на території всієї країни, і Придніпровська філія «Укрзалізниці» — один з «передовиків» у рейтингу найбільш ненадійних. Особливо відрізняються тут злодії, які спеціалізуються на паливно-мастильних матеріалах.

Так, 29 вересня представники НВП «Агрінол» в залізничних цистернах на станції «Берда» не дорахувались майже 16 тонн нафтопродуктів, збиток склав близько 400 тисяч гривень.

4 жовтня за заявою про крадіжку олив в поліцію звернулися представники ще трьох компаній, недостачу також виявили на станції «Берда»: в першому випадку — більше 14 тонн олив, у другому — майже 9 тонн, в третьому — сім тонн. Збитки — на мільйони.

Черговий факт розкрадання мав місце 8 жовтня, коли на станції «Берда» Придніпровської залізниці представники виробника нафтопродуктів при візуальному огляді цистерн виявили порушення цілісності пломб. Про цей факт було повідомлено правоохоронні органи. Недостача склала понад 8 тонн, сума збитку — близько чверті мільйона гривень. Представники залізниці коментувати ситуацію, що склалася, відмовилися.

Оскільки факти мають системний характер і тривають, незважаючи на всі звернення до правоохоронних органів, ми впевнені, що маємо справу зі злочином, вчиненим за попередньою змовою і групою осіб.

І це має колосальні масштаби. За кілька місяців загальний збиток, отриманий промисловими підприємствами при перевезенні залізницею, склав близько 3 мільйонів гривень.

І, на наш превеликий жаль, ніякої реакції на дані кричущі факти з боку відповідальних осіб Придніпровської залізниці, яка зобов’язана забезпечити збереження вантажів, — немає.

Даний лист просимо вважати офіційним зверненням і просимо забезпечити контроль за проведенням слідчих дій:

Начальника ГУНП в Запорізькій області Коміссарова Сергія Анатолійовича;

Прокурора Запорізької області Романова Валерія Петровича.

    А також просимо максимально вивчити ситуацію і сприяти її вирішенню:

Голову Запорізької ОДА Бриля Костянтина Івановича;

Директора регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Кужавського Миколи Сергійовича

    З повагою і надією на швидке вирішення ситуації,

ТОВ «НВП Агрінол», ТОВ Міроіл», ТОВ « Азов Маст»

 

 

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone
 • Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

  Знімок-екрана-2021-07-01-170429-1-2-1-1-1-1-1-2-1-1-1-1-1-1-1-1-1-2-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1-1

  Covid-19 в Запорожской области: 184 859 заболевших, 305 за сутки, пятеро умерли

  Читать дальше →