Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Рубрики  >  Власть  >  Текущая статья

Негусто, але й за це спасибі: для допомоги захисникам України запоріжці пожертвували близько мільйона гривень

Автор:   /  27.12.2018

   foto 4

Про підсумки благодійного марафону, проведеного до Дня Збройних Сил України, та розподіл коштів йшла мова на брифінгу, який відбувся в обласному центрі молоді. У заході взяли участь керівник обласного центру допомоги учасникам АТО Андрій Несмачний, координатор громадської організації «Побратим» Світлана Алексєєва, голова правління Запорізької міської організації ветеранів АТО Михайло Пирог.

Про це повідомив офіційний сайт Запорізької ОДА.

Взагалі-то це унікальний для України марафон, який проводиться за підтримки влади вже  четвертий раз поспіль. До участі у благочинній акції долучаються як великі підприємства та організації, так і фізичні особи, фермери та аграрії, студенти та учні.

Наразі добігає кінця цьогорічний благодійний марафон. За попередніми даними, зібрано близько мільйона гривень, десь по 0,5 гривні на кожного запоріжця.

Проте долучитися до благодійної акції  кожен охочий може й надалі, адже рахунки марафону залишаються відкритими.

За словами організаторів акції, у першу чергу допомогу отримають родини загиблих захисників, бо їх втрату неможливо заповнити, саме тому вони мають отримати увагу,  підтримку та розуміння того, що недарма віддано життя за мир та перемогу. Волонтери впевнені, що до цієї акції мають долучитися якомога більше учасників. Адже війна триває, проте багато хто на це закриває очі та не розуміє цього. Тим українцям, які захищають власну державу, завжди необхідна підтримка, турбота  та частина люблячого серця.

Реквізити для участі в благодійному марафоні:

одержувач коштів – громадська організація «Запорізька міська організація ветеранів АТО»; розрахунковий рахунок – 26003055740780 в АТ «Приватбанк»; код ЄДРПОУ банку – 14360570; код ЄДРПОУ організації – 41730055; МФО – 313399; призначення платежу – участь у обласному благодійному марафоні до Дня Збройних Сил України від (назва підприємства, установи, організації, дані фізичної особи) для (назва району, міста обласного значення, громади).

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone
 • Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

  Знімок-екрана-2021-07-01-170429-1-2-1-1-1-1-1-2-1-1-1-1-1-1-1-1-1-2-1-1-1-1-1-1

  Covid-19 в Запорожской области: 169 127 заболевших, 1061 за сутки, 56 умерли

  Читать дальше →