Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Конкретно  >  Текущая статья

Оцінка відповідності – гарантія безпечності продукції

Автор:   /  18.06.2018

З початку 2018 року в Україні скасовано обов’язкову сертифікацію продукції, як інструмент забезпечення її безпечності, і здійснено перехід на процедуру підтвердження відповідності вимогам технічних регламентів, розроблених на основі європейських директив. Ці зміни пов’язані з виконанням умов Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС та спрямовані на усунення технічних бар’єрів у торгівлі і спрощення доступу вітчизняної продукції на європейський ринок, який  об’єднує понад 460 мільйонів споживачів.

Технічний регламент – це нормативно-правовий акт, в якому визначено характеристики продукції або пов’язані з ними процеси та методи виробництва, дотримання яких є обов’язковим.

Згідно з чинним законодавством України перед розміщенням продукції на ринку виробник (імпортер) повинен провести оцінку її відповідності вимогам усіх технічних регламентів, під дію яких підпадає така продукція. Кожен технічний регламент містить посилання на перелік національних стандартів, добровільне застосування яких є доказовою базою відповідності продукції встановленим вимогам. Для оцінки відповідності продукції застосовуються модулі (уніфіковані процедури оцінки відповідності) або їх комбінації.

Документальним підтвердженням відповідності продукції встановленим вимогам є декларація про відповідність або сертифікат відповідності.

Декларацію про відповідність складає сам виробник (імпортер) або уповноважена ним особа. В цьому документі він під власну відповідальність засвідчує відповідність продукції вимогам технічних регламентів.  При цьому декларація про відповідність може складатись безпосередньо виробником без залучення уповноваженого органу з оцінки відповідності тільки для модуля А. Застосування решти модулів (усього їх шістнадцять) та їх комбінацій передбачає залучення до проведення оцінки відповідності уповноваженого органу з оцінки відповідності.

natsionalnij-znak-otsinki-vidpovidnosti

Орган з оцінки відповідності ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» акредитований Національним агентством з акредитації України відповідно до міжнародного стандарту ISO/IEC 17065 та уповноважений Мінекономрозвитку на проведення робіт з оцінки відповідності продукції вимогам 4 технічних регламентів:

— технічного регламенту з електромагнітної сумісності обладнання;

— технічного регламенту безпеки машин;

— технічного регламенту будівельних виробів, будівель і споруд;

— технічного регламенту мийних засобів.

Зареєстрована у нашому органі з оцінки відповідності декларація про відповідність або виданий нами сертифікат відповідності – це документальне підтвердження незалежною, компетентною стороною відповідності Вашої продукції обов’язковим вимогам з безпеки для життя і здоров’я споживачів, їх майна та навколишнього середовища.

При проведенні процедури з оцінки відповідності наші фахівці допоможуть Вам:

— у виборі оптимального і правильного модуля підтвердження відповідності;

— у виборі необхідних для підтвердження відповідності саме Вашої продукції стандартів із  переліку до технічного регламенту, під дію якого вона підпадає.

Ми гарантуємо неупередженість у прийнятті своїх рішень і повну конфіденційність для замовників, індивідуальний підхід до вирішення  усіх питань, пов’язаних з проведенням оцінки відповідності, та проведем дану процедуру на максимально вигідних для Вас умовах!

Наша адреса:

м. Запоріжжя, вул. Антенна, 10

тел.:(061) 289-98-69

                                                                    (061) 224-69-85

 

 

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

Snimok-9

Знай наших: запорожанка стала лучшей на очередном этапе шоу «Голос країни»

Читать дальше →