Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Конкретно  >  Текущая статья

Повірка лічильників електроенергії – якісно і швидко!

Автор:   /  20.02.2018

     povirka_lichilnukiv_2

   В умовах постійного зростання тарифів на електроенергію для кожного споживача особливо актуальним є питання точного і достовірного обліку її фактичних витрат. Здавалося б це завдання з легкістю можна вирішити шляхом використання сучасних високоточних лічильників електроенергії. Проте навіть такі прилади обліку з часом і за певних умов експлуатації втрачають свої початкові метрологічні характеристики, тому потребують періодичного контролю.

Згідно з Правилами користування електричною енергією для її розрахункового обліку мають використовуватись вимірювальні прилади, які відповідають вимогам Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність». Лічильники електроенергії віднесені цим законом до законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що підлягають періодичній повірці.

Періодична повірка проводиться з метою контролю відповідності метрологічних характеристик засобу вимірювальної техніки встановленим вимогам, зокрема щодо його точності та достовірності результатів вимірювань. Лише своєчасно повірений лічильник може гарантувати вам, що ви розраховуватиметесь за ту кількість електроенергії, яку фактично спожили!

   ДП «ЗАПОРІЖЖЯСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» має висококваліфікованих фахівців і необхідну метрологічну базу для якісного виконання робіт з повірки лічильників електроенергії.

Зокрема, наша установка 2Н325 забезпечує регулювання та повірку в автоматичному груповому режимі однофазних і трифазних лічильників електричної енергії класів точності 0,2 активної та 0,5 реактивної енергії (а також менш точних), в тому числі лічильників з гальванично нерозв’язаними ланцюгами струму та напруги. Ця установка дає можливість одночасно виконувати повірку від 1 до 6 лічильників.

Запрошуємо підприємства, організації та фізичних осіб до співпраці!
Тел.: (061) 289-98-65, (061) 220-01-66.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

uul-logo-ua-900

Презентація-Ярмарок «Фінансування малого та середнього бізнесу лізинговими компаніями»

Читать дальше →