Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Рубрики  >  Власть  >  Текущая статья

Представниця Запоріжжя – серед кращих дослідників історії

Автор:   /  06.03.2018

   5a9d71fe2beea928754617

Вчора,  5 березня 2018 року, в Міністерстві освіти і науки України нагородили 23 переможців конкурсу наукових і творчих робіт ім. Володимира Маняка та Лідії Коваленко, присвяченого роковинам Голодомору. Загалом на конкурс надійшло близько 1350 робіт. Учасниками стали школярі, вчителі, методисти, наукові співробітники музеїв та аспіранти з усієї України.

Серед  переможців конкурсу – представниця Запорізької області   Наталія Мартинова (Таврійський державний аграрний університет,  м. Мелітополь).

“Для того, щоб молодь розуміла цінність історії, ми разом з партнерами проводимо такі конкурси. Так ми хочемо донести до учасників, як важливо будувати історію без маніпуляцій і викривлень. Адже факти і докази становлять базу історичних досліджень. Важливо звернути увагу й на те, як працювали учасники. Для участі у конкурсі школярі створювали спільні проекти або об’єднувалися у команди з вчителями. Це та сама методика партнерства, до якої прагне Нова українська школа”, — зазначив заступник міністра освіти і науки Павло Хобзей.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

superluna2

Красота, аж выть хочется: запорожцы любовались видом небесного светила

Читать дальше →