Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Рубрики  >  Культура  >  Текущая статья

Презентація Музею Майдану у Запоріжжі

Автор:   /  05.07.2019

1_3

5 липня о 18:00 в Центрі мистецтв “АРТ-Простір” відбудеться презентація Музею Майдану, представлення команди, мистецьких і видавничих проектів, також розкажуть про те, як втілюється ідея музею нового типу.

   Про це  Z-city повідомили організатори акції.

Національний музей Революції Гідності – майбутній національний меморіальний комплекс, присвячений подіям Революції Гідності, який має постати в центрі Києва. Державна інституція виникла у 2015 році з громадської ініціативи музейників і активістів “Музей Майдану”. Наразі це єдина інституція в Україні, завдання якої професійно і системно працювати з цією темою, бути громадською платформою в дослідженні й осмисленні феномену Майдану.

У речовій колекції можна побачити предмети від барикадного хенд-мейду, предметів самооборони, протестного мистецтва до унікальних артефактів, також аудіо- та відеоінтерв’ю, пам’ятко-охоронна документація, документальні фотографії, книжкові видання.

Про експонати, пошуки й знахідки, амбітні плани й виклики почуєте з перших вуст від співробітників Музею.

Для довідки.

Національний меморіальний комплекс Герої Небесної Сотні – Музей Революції Гідності – багатоцільовий культурно-освітній центр. Зберігає, вивчає та представляє колекцію історичних об’єктів, пов’язаних із рухом за свободу, перш за все з Євромайданом, попередніми Майданами та революціями останніх років за кордоном. Також це платформа, яка поширює ідеї гідності, незалежності, свободи, сприяє громадським ініціативам у становленні демократичних цінностей в Україні, створює і підтримує проекти, пов’язані з правами людини.

    Зустріч відбудеться за адресою: м. Запоріжжя, просп. Соборний, 142, Центр мистецтв “АРТ-Простір” (приміщення Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки).

Ще на музейну тему: Запорожский областной краеведческий музей пополнился уникальными экспонатами.

А також: В запорожском музее провели ночную экскурсию, гостей угощали пряниками.

І ще: Запорожские раритеты: самосвал, как в фильме «Весна на Заречной улице» — в популярном музее.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone
 • Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

  semka-kvadrokoptera

  Съемка с квадрокоптера — новый вид искусства

  Читать дальше →