Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Рубрики  >  Власть  >  Текущая статья

Презентація-Ярмарок «Фінансування малого та середнього бізнесу лізинговими компаніями»

Автор:   /  20.02.2019

uul-logo-ua-900

Асоціація «Українське об’єднання лізингодавців» в співпраці з Проектом USAID «Трансформація фінансового сектору»проводить тренінг (навчання) дляпредставників малого та середнього бізнесута місцевих органів влади з економічних питань: «Фінансування малого та середнього бізнесу лізинговими компаніями»та «Ярмарку лізингових компаній».

Дата проведення:27 лютого 2019 року.

Початок  о 10:00. Тривалість 3-4 години.

Місце проведення: м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 66, Палац спорту «Юність», конференц зал.

   Участь у заході: безкоштовна.

                                 Коротко про предмет тренінгу

Сучасний світ вимагає більш ефективних методів ведення бізнесу. Для того, щоб організувати будь-яке виробництво товарів, надання послуг, виконання робіт або розширити масштаби вже розпочатої справи потрібні певні витрати. Дістати у своє розпорядження нові робочі машини, обладнання можна двома способами — придбати чи взяти в оренду. Придбання тих чи інших потужностей можливе тільки тоді, коли покупець має достатні власні кошти або одержить довгостроковий кредит у банку. Більшість суб’єктів підприємницької діяльності в Україні не можуть ні виділити кошти для інвестицій, ні взяти в кредит. Причина — відсутність  застави, та дуже жорсткі умови кредитування банками.Одним із найбільш ефективним і гнучким інструментом для підприємців стає лізинг.

Лізинг надає реальну можливість бізнесу, особливо малому та середньому,закуповувати обладнання, машини, основні фонди, підвищувати конкурентоспроможність продукції, що випускається, знижувати податкові і оперативні витрати.

В Україні доступ до фінансування став однією з найбільших перешкод для розвитку малого та середнього бізнесу. За оцінками Німецької консалтингової групи в Україні дефіцит фінансування малого та середнього бізнесу становить 9.3 млрд євро.

Власне, лізинг особливо добре забезпечує підтримку малому та середньому бізнесу, адже став надійною та адекватною формою фінансування довгострокових інвестицій.Лізинг – залишається вкрай популярним інструментом фінансування в розвинених країнах. Наприклад, 43% малого та середнього бізнесу фінансують бізнес через лізинг в Європейському Союзі та 8 з 10 в США.

Презентації та доповіді будуть акцентовані на практичних питаннях та прикладах залучення коштів для розвитку бізнесу малих та середніх підприємств, а тому будуть корисними для тих, хто зацікавлений у наступному:

 • Як оптимізувати грошові потоки та отримати обладнання для збільшення прибутку.
 • Що є вигідною альтернативою банківському кредиту?
 • Юридичні аспекти оформлення договору фінансового лізингу? Оподаткування.
 • Практичні поради: як отримати техніку та обладнання і при цьому мати привабливий баланс для подальшого кредитування?
 • Як обрати надійну лізингову компанію?

Запрошуємо усіх зацікавлених журналістів, редакторів ЗМІ та блогерів на навчання та до висвітлення даної події.Реєстрація за посиланням:http://bit.ly/Zap_27022019.Про участь буде підтверджено кожному учаснику особисто.

Паралельно з лекціями та презентаціями буде проходити «Ярмарка лізингових продуктів».

На ярмарку лізингових продуктів будуть представлені провідні компанії галузі – учасники Асоціації «Українське об’єднання лізингодавців». Станом на 30.09.2018 загальний обсяг портфелю лізингових компаній – членів Асоціації «Українське об’єднання лізингодавців» становить 15,186 млрд грн.Асоціації «Українське об’єднання лізингодавців»об’єднує близько 80% всього ринку.

                                       Довідкові матеріали

Інформація про обсяги фінансування лізинговими компаніями – учасниками Асоціації за посиланням:https://bit.ly/2ToCPQ3

Дослідження Проекту USAID«Трансформація фінансового сектору» -«Лізингова галузь в Україні: тенденції та рекомендації для зростання» за посиланням:http://bit.ly/LeasingUA_report_USAID

В разі виникнення запитань просимо Вас звертатись до

Василя Павлишинця, менеджера ВГО «НАСДСУ»:097 937 88 66;

doradaukraine@gmail.com

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone
 • Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

  lk7abexibozirs90

  Депутат Запорожского облсовета возглавил «военный» завод

  Читать дальше →