Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Новости  >  Текущая статья

Срочно! В Запорожье на Хортице похитили известного запорожского волонтера

Автор:   /  23.07.2017

    украли фото

В Запорожье полтора часа назад произошел чрезвычайный случай — неизвестные на лодке зелёного цвета похитили волонтёра Asia Willis. Об этом на его странице в Фейсбуке написал гендиректор заповедника Максим Остапенко, сообщает сайт «Голос».

«SOS! SOS! SOS! Півтори години назад на Хортиці викрадено відомого запорізького волонтера Asia Willis (Топоренко Олег Петрович).

Обставини: під час патрулювання південної частини Хортиці він відійшов від основного складу служби режиму заповідника. Підійшов до компанії, яка відпочивала із вогнищем. Він почав фотографувати на фотоапарат. Його примусом запхали до човна зеленого кольору без опізнавальних знаків. Чоловік, що це бачив, сказав що вони вказували йому якісь посвідчення. Човен Олега Asia Willis залишений без догляду разом із телефонами.

Повідомлено Райвідділ, Водна поліція.

Прохання до усіх, хто на воді в районі південної частини острову, або Нижньої Хортиці, або Розумовки-Канівського звертати увагу на човни що йдуть поруч!

Можливо ми маємо справу з «правоохоронцями» на завданні.

15:24 Остання інформація, начебто якісь полі-міліціянти «відвезли» його в Порт і «висадили» — човен, і машина знаходяться на Хортиці. Місце знаходження Олега невідоме», — пишет Максим Остапенко.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone
 • Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

  semka-kvadrokoptera

  Съемка с квадрокоптера — новый вид искусства

  Читать дальше →