Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Рубрики  >  Власть  >  Текущая статья

Успіхи влади: на Запоріжжі поменшало скажених лисиць

Автор:   /  16.12.2019

   Lisitsa

У Запорізькій області завершено  осінню кампанію з  вакцинації диких м’ясоїдних проти сказу.

У рамках масштабної кампанії з антирабічної пероральної вакцинації диких м’ясоїдних тварин на території України, яка розпочалася у 2018 році, у жовтні-листопаді 2019 року в Запорізькій області осінню кампанію проведено в два етапи. Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області.

На першому етапі у жовтні угіддя західних районів (за винятком водойм і населених пунктів) були оброблені за допомогою малої авіації – розподіл вакцини проводився чотирма літаками АН-2.

На території східних районів Запорізької області, над якими заборонено польоти (зона NOTAM), наземний розподіл проводився у листопаді місяці. Були створені групи спеціалістів різних служб – ветеринарної медицини, УТМР, користувачів мисливських угідь, представників управління лісового та мисливського господарства, які проводили розкладання принад з вакциною. При цьому була застосована вакцина антирабічна для пероральної імунізації м’ясоїдних тварин «Орісвак», яка створює стійкий імунітет проти сказу та є безпечною для людей та тварин.

Внаслідок цього в  Запорізькій області епізоотична ситуація  покращилася – якщо за 10 місяців 2018 року було виявлено 57 неблагополучних пунктів зі сказу тварин, то у 2019 удвічі менше – 28, а кількість хворих лисиць, основного джерела вірусу сказу, за цей період зменшилась у три рази (6 випадків).

Іншими словами, мільйони гривень витрачено на 18 скажених лисиць. Це при тому, що живу лисицю в природі мало хто із запоріжців бачив.

Ще на тему флори і фауни: У природы снова ЧП: возле Кирилловки гибнут птицы.

А також: Последствия отдыха запорожцев на природе: за сутки – 27 пожаров.

І таке: По-мичурински — от природы надо брать все: в Бердянске задержали браконьеров и более трех тонн «добычи».

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone
 • Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

  image1

  Подарочный сертификат: как бизнесу привлечь покупателей?

  Читать дальше →