Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Рубрики  >  Власть  >  Текущая статья

Честь профессии дороже? Бывший запорожский чиновник борется за права предпринимателей

Автор:   /  12.10.2018

2092100

   Сегодня многие СМИ по электронной  почте получили такие сообщения:

«Я, Погрібняк Микола Анатолійович, кандидат наук з державного управління, у 2008 році успішно захистив дисертаційне дослідження на тему: «Механізм державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» http://www.disslib.org/mekhanizm-derzhavnoyi-rehuljatornoyi-polityky-u-sferi-hospodarskoyi-dialnosti.html, маючи за мету забезпечення побудови України як демократичної та правої держави, оскаржую рішення Запорізької міської ради щодо заборони торгівлі алкогольними напоями у нічний час та потребую допомоги щодо отримання інформації щодо розміру збитків, які нанесені суб’єктам підприємницької діяльності внаслідок виконання таких рішень.

Щодо мого позову про визнання протиправним рішення Запорізької міської ради від 30.08.2017 № 86 «Про обмеження роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (крім безалкогольного) на території м. Запоріжжя», провадження було припинено, так як на дату розгляду позову, за аналогічним позовом воно було визнано протиправним та скасоване http://reyestr.court.gov.ua/Review/72640981/

Однак Запорізька міська рада прийняла подібне рішення — від 25.10.2017 № 58 «Про обмеження на території м. Запоріжжя роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (крім безалкогольного)». Це рішення мною також було оскаржено у судовому порядку. Однак, провадження було припинено, так як на дату розгляду позову, за аналогічним позовом пункт 1, який містить відповідну регуляцію, був визнаний протиправним http://reyestr.court.gov.ua/Review/75435901//

Однак Запорізька міська рада втретє прийняла подібне рішення від 30.05.2018 № 42 «Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) на території м.Запоріжжя у нічний час доби». Так як при його прийнятті було порушене моє право на участь в управлінні державними справами, воно оскаржене мною до Запорізького окружного адміністративного суду та призначено для розгляду на 16.10.2018 http://reyestr.court.gov.ua/Review/76385799/

З метою опрацювання механізму боротьби із видання місцевими радами протиправних регулювань мені необхідні відомості про орієнтований розмір збитків, завданих конкретному суб’єкту господарювання.

У зв’язку із зазначеним вище, прошу довести інформацію до зацікавлених суб’єктів підприємницької діяльності з проханням надати на електронну пошту npogr@i.ua інформацію про орієнтований розмір збитків, які завдані внаслідок виконання рішень Запорізької міської ради від: 30.08.2017 № 86; 25.10.2017 № 58; 30.05.2018 № 42.

З надією на об’єднання зусиль для забезпечення в Україні якісного регулювання у сфері господарських відносин  — М.А. Погрібняк».

Николай Погребняк известен в Запорожье не только как отличный правовед.  От своих коллег по Союзу юристов Украины он получил орден «Выдающийся юрист Украины». В свое время он работал чиновником в Запорожском горсовете, в том самом регистрационном отделе, что заведовал выдачей всяческих «дозволов». В коррупции не замечен, посему сегодня без госнаград и «хатынок». А за права горожан продолжает бороться.  Как говорится, профессия обязывает.

 

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone
 • Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

  850x450_11-1

  Найбільший асортимент ігрових автоматів онлайн казино

  Читать дальше →