Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Новости  >  Текущая статья

Шлюб за добу. Якщо забажаєте…

Автор:   /  19.05.2017

      nsju_6lub

 

  В прес-центрі «Журналіст» ЗОО НСЖУ відбулася прес-конференція на тему : «Пілотний проект Міністерства України «Шлюб за добу» на території Запорізької області». 

Про перші результати та перспективи розповіли Олексій Долгополов — в. о. начальника Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області, Сергій Нікітенко — заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації — начальник Управління державної реєстрації, Світлана Усенко – заступник начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану.

Сервіс «Шлюб за добу» покликаний зробити одруження максимально зручним та комфортним. Проект передбачає відхід від старих бюрократичних норм, які діють донині і примушують українців, подавши заяву, чекати щонайменше 30 днів. Зараз можно зареєструвати шлюб і за три дні, і за тиждень. А головне, чому проект називається пілотним — це не треба подавати ніяких документів та вигадувати обставини для укладання такого шлюбу. Перевага цього сервісу — реєстрація шлюбу в час та у місці, обраному жінкою та чоловіком; відсутність необхідності звернення в ДРАЦС ; залучення до організації реєстрації шлюбу суб’єктів господарювання публічного права.

Сьогодні в Україні зареєстровано 8050 таких суб’єктів. У Запоріжжі організатором шлюбу є Запорізька обласна філармонія. І вже 13 пар відзначили тут своє весілля. Для того, щоб скористатися сервісом з реєстрації шлюбу у скорочені строки, майбутнім нареченим необхідно зробити кілька простих кроків: звернутись до організатора державної реєстрації шлюбу, відомості про якого розміщені територіальним органом юстиції на офіційному сайті; обрати дату і час для проведення державної реєстрації; укласти цивільно — правовий договір про надання послуг. Внесення відомостей до Державного реєстру актів цивільного стану громадян здійснюється не пізніше наступного робочого дня після проведення реєстрації шлюбу. У разі, якщо замовником є іноземець, за апостилем не треба їхати до Києва. Усе вирішується електронною поштою.

     Світлана Костюк, фото автора

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

opyat_dvoika

Опять двойка! Запорожская область в официальном рейтинге Минрегионразвития — 20-я! Позади нас — только пять лузеров

Читать дальше →