Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Архив  >  Текущая статья

Запорожская Епархия УПЦ КП сделала официальное заявление по поводу недавнего скандала

Автор:   /  12.07.2016

Напомним, ранее мы уже писали о том, что в программе на одном из центральных украинских телеканалов вышел сюжет по поводу детского центра «Прометей», за помещение которого ведутся судебные тяжбы. Журналисты в сюжете показали, что после возвращения строения законным владельцам, церковь якобы выживает детский центр.

Текст официального заявления Епархии по этому поводу:
«Нещодавно в ряді засобів масової інформації з’явилися повідомлення про конфліктну ситуацію яка розв’язалася навколо приміщення яке належить Запорізькій Єпархії. На привеликий жаль журналістів було введено в оману і надано неправдиві свідчення. З приводу цього прес служба Запорізької Єпархії УПЦ КП повідомляє наступне:
Конфлікту між Управлінням Запорізької Єпархії УПЦ КП та дитячим центром «Прометей» немає.
Керівництву дитячого центру було повідомлено про те що, приміщення яке їм надається в оренду було незаконно відчужене з власності церкви та знаходиться в чужому незаконному володінні, на той час тривав судовий процес. Керівництво Запорізької Єпархії зверталося до керівника дитячого центру – Анжели Псарьової з проханням не брати в оренду дане приміщення, так як дітьми-інвалідами буде прикрите незаконне володіння майном церкви, що і сталося на сьогоднішній день.
22 червня 2016 року апеляційний суд Запорізької області повернув приміщення у власність церкви. Одразу після цього в ЗМІ почала з’являтися інформація про те що керівництво Запорізької Єпархії виганяє дітей на вулицю. Це не відповідає дійсності. З самого початку преосвященний єпископ Запорізький і Мелітопольський Фотій пропонував директору дитячого центру підписати договір про співпрацю та допомогти знайти для дітей інше приміщення, задля того щоб діти не стали заручниками обставин і не постраждали. Анжела Псарьова від співпраці відмовилась.
Так само преосвященний єпископ Фотій просив керівника дитячого центру влаштувати зустріч з батьками дітей які знаходяться на виховані в даному центрі, для того щоб роз’яснити обставини конфлікту та запропонувати допомогу. Директор центру відмовилася.
Інформація про те, що керівництво Запорізької Єпархії має намір розташувати в цьому приміщенні офіс та склади є наклепом. З сумом сприйняли що дана інформація прозвучала з вуст колишнього керуючого єпархією архієпископа Григорія, без будь яких доказів своїх слів.
Доводимо до відома що архієпископу Григорію Священним Синодом УПЦ КП призначене місце проживання один з монастирів міста Києва та призначено пожиттєве утримання. Однак архієпископ Григорій не виконав розпорядження Священного Синоду цим самим порушив канони Церкви та чернечі обітниці.
Управління Запорізької Єпархії УПЦ КП прикладе всі зусилля для того щоб діти які потребують особливої уваги не постраждали та в міру своїх можливостей буде надавати допомогу.

Закликаємо представників ЗМІ які будуть освітлювати дану ситуацію бути чесними, безпристрасними та давати об’єктивну оцінку цим подіям.»

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone

ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

Запорожье на обеде: насмешки над Добкиным, неудавшееся оправдание нардепа Лещенко и ремонт дорог в «Фотошопе»

Читать дальше →