Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Рубрики  >  Власть  >  Текущая статья

В самых «проходных» точках Бердянска запретили ставить любые киоски — от проката до сладкой ваты

Автор:   /  01.05.2021

ae9cb401fae03261eed3ab7a16859a9b-wide-big

В Бердянске до 1 октября 2021 запрещено ставить любые МАФы. Запрет касается наиболее «проходных» в курортный сезон локаций — центра и Набережной. 

Об этом сообщает сайт Бердянской мэрии.

Решение было принято депутатами на сессии горсовета. Его не поддержал мэр курортного города Валерий Баранов — идея моратория, говорит, мне нравится, только само решение незаконное.

29 квітня, було прийнято рішення про запровадження мораторію щодо розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності з моменту прийняття та до 01.10.2021 року. Підсумовуючи обговорення цього питання міський голова Валерій Баранов відзначив, що ідея мораторію йому подобається, але рішення незаконне, оскільки порушує закон про регуляторну діяльність, і тому він голосуватиме проти.

Под запрет попало все, на что тратится «понаехавший». «Табу» не касается арендованных участков земли.

Мораторій стосується розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності, а також надання послуги прокату електричних самобалансувальних транспортних засобів, тренажерів, апаратів, торговельного обладнання, батутів, дорослих та дитячих веломобілів, велосипедів, мопедів, транспортних засобів з різними видами приводу, велорікш, лотерей, атракціонів, у тому числі з використанням гужового транспорту, пересувних зоокутків та інш., розміщення тимчасових містків через гідротехнічні споруди до тимчасових причалів та будь-яких конструкцій на парапеті гідротехнічної споруди на частині території міста Бердянська

Речь идет о самых «золотых» для мелкого предпринимателя местах:

 • проспект Азовский (от пр. Победы до улицы Горького)
 • улица Горького (от дома №10 до дома №49)
 • Приморская площадь
 • улица Морская №1-3 (район памятника сантехнику).

Местному управлению градостроительства и архитектуры также наказали приостановить оформление паспортов привязки на МАФы. Продлевать паспорт тоже нельзя — до окончания запрета.

Рішенням сесії було доручено управлінню містобудування та архітектури виконавчого комітету призупинити оформлення паспортів прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності (далі ТС) та продовження термінів дії раніше оформлених паспортів прив’язки ТС на території, де запроваджено мораторій, до прийняття рішення про скасування даного мораторію.

Читайте также:

Рэпер Моргенштерн в Запорожье не выступит — стал «персоной нон грата» в Украине

Быстрый выход Запорожской области из локдауна возможен, если на праздники соблюдать карантин — глава ОГА

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone
 • Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

  Знімок-екрана-2021-07-01-170429-1-2-1-1-1-1-1-2-1-1-1-1-1-1-1-1-1-2-1-1-1-1-1-1-1

  Covid-19 в Запорожской области: 171 862 заболевших, 757 за сутки, 61 человек умер

  Читать дальше →