Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Новости  >  Текущая статья

Не везде отменили линейки… Запорожские родители возмущены «построениями» под дождем в школе

Автор:   /  01.09.2017

линейка

 

Речь идет о запорожской школе №1 имени Тараса Шевченко. В «Фейсбуке своим возмущением поделился папа одного из учеников Андрей Иванов. Приводим текст полностью, без изменений.

«Святкова «лєнєйка» у ЗЗШ №1 ім. Т.Г. Шевченка (Запорізькій школі №1) стала яскравим прикладом вопіющего совка в головах її керівництва. Дощ, виявляється, не є приводом для перенесення «лєнєйки» у спортивний зал. Дійсно, це ж грязюку натаскають, а потім шо, прибиральниці підлогу мити за всіма? Тому діточки з батьками спочатку 15 хвилин (ну, це ті, хто прийшов саме на стільки, на скільки сказали — велика частина прийшла раніше, бо так прийнято) мокли в очікуванні початку цього вкрай важливого заходу, а потім ще хвилин 20 слухали базікання директриси, чиновниці з районо (ну а шо то за «лєнєйка» без якогось чиновника??), дивилися, як тітонька з районо нагороджувала грамотою іншу тітоньку – директорку якогось приватного підприємства, яке буцімто чимось допомогло школі. На біса воно мені здалося?? Майже кожен з присутніх батьків сам вартий тієї грамоти не менше за тітоньку, з очевидних причин.

Але добре, нехай керівництво школи не розуміє, що оці «рєчі» та нагороджування окрім них (та ще й під дощем) нікому не цікаві. Після цього можна було б вже закруглятися та заводити промоклих діточок під дах (бо дощик посилився). Але ж ні! А святкова програма? Діточки ж готувалися! Купка школярів вийшло на сходи ганку і під дощем хто в ліс хто по дрова якось вже проспівали пісеньку. Ніяких почуттів, окрім жалю, це видовище не викликало. Про якість виконання я промовчу – діти тут ні до чого — зрозуміло, що вони цю пісеньку вивчили учора ввечері і ніколи не репетирували разом – бо нахєр воно їм здалося, взагалі-то в останні дні канікул? Пропоную, до речі, директорці самій співати під дощем, а не дітей примушувати, якщо їй вже так пісень закортіло. «Підбадьоримо дітей!», — запросила директорка присутніх. Ага, я б підбадьорив, якби руки не були зайняті парасолею.

Окрім пісень були ще танці. Так, під дощем школярі станцювали бальний танець «Джайв» під пісеньку групи Тік «Вчителька» (це якийсь сюр, скажу вам) і один хлопчик станцював «Яблочко». Уявляєте? Більш прийнятного танцю, ніж «Яблочко», для україномовної школи імені Тараса Шевченка, яка розташована у самому серці українського козацтва, вочевидь не знайшлося. Занавєс».

Мы считаем, что это — форменное издевательство над детьми. С «совком» надо бороться!

Может по этому поводу что-то прощебет Департамент образования Запорожского горсовета?

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone
 • 1 Comment

  1. Александр:

   Сколько можно с такой издевкой говорить о «совке»,как о чем-то таком страшном.При т.н.»совке»была размеренная и полноценная жизнь у всей страны,уверенность в будущем -сейчас Украине хвастаться нечем.Проведение» линеек»-правильная и добрая традиция,конечно дождь праздник немного подпортил,к этому нужно относиться терпимее. Не стоит отказываться от того хорошего,что осталось нам от бывшей великой страны,тем более,что ничего стоящего за все эти 26лет не сделано.

  Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

  energodar-town

  В Энергодаре «запретили» общественный транспорт

  Читать дальше →