Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Рубрики  >  Власть  >  Текущая статья

Житель Запорожья пытался изнасиловать женщину в поезде «Мариуполь-Киев» (фото)

Автор:   /  02.08.2020

116878242_3376713875714784_5939116667241961275_n

31 июля, примерно в три часа ночи в одном из купе поезда «Мариуполь-Киев» произошла попытка изнасилования.

Об этом на своей странице в соцсетях сообщила пострадавшая, Анастасия Луговая.

Невідомий пробрався до нашого купе, вдягнений був дише в труси, заблокував двері і почав бити. Притиснув до ліжка. Тримав за горло і бив багато разів. Я кричала, прокинувся син. Син почав кричати і просити «Не бити маму», на що невідомий розвернувся і хотів вдарити сина. Я затримала удар, пообіцявши, що зроблю все що завгодно, або би він не бив сина.

Чоловік перестав агресувати, зняв труси і почав до мене приставати. Я попросила, щоб трішки зачекав, адже син ще не спить і це все бачить.

Ввесь час допоки я заспокоювала сина, голий чоловік з ерекцією гладив мені ноги і цілував їх, на мої пручання говорив «Будь умничкой, будь хорошей девочкой и больше не пострадаешь».

Я запропонувала йому вийти, щоб син нічого не бачив. Він погодився, обгорнувся в простиню, вивів мене з купе і завів до свого купе. Двері за мною заблокував на верхній замок. В купе на столі була розрізана диня, з якої стирчав ніж. Тож кричати не було сенсу. Чоловік зняв простінь і почав приставати. Але в той час мій син почав плакати і кликати мене… Я запропонувала вийти і піти заспоїти сина під предлогом, що дитина може розбудить усіх. Чоловік мене відпустив але сказав, щоб я повернулась, інакше він мене знайде і буде гірше.

Вийшовши з купе, я забігла до сина і ми босоніж побігли до провідниці. Та спала і не розуміла, що робиться. Чоловік голий по вагону біг в нашому напрямку. Зрозумівши, що тут захисту не знайду, ми побігли до іншого вагону, де я почала кричати і стукати у всі двері. Найгірше те, що ніхто не зреагував.

Ми знайшли захист у провідниці цього вагону… Начальник поїзду дав розпорядження, щоб невідомого охороняли і не дали змогу йому втекти. Адже той грозився натиснути стоп кран, вибити вікно. О 7:11 ми прибули на станцію Київ Пасажирський, де нас чекав наряд поліції, викликаний МОЇМ ЧОЛОВІКОМ!»

В пресс-службе ГУ НП в Киевской области сообщают: неизвестный задержан, уголовное дело возбуждено по двум статьям: «Сексуальное насилие и «Умышленное нанесение повреждений средней степени тяжести». Подозреваемому грозит до семи лет колонии.

Заместитель министра внутренних дел Антон Геращенко на своей странице в соцсетях сообщает: подозреваемого зовут Виталий Рудзько, 1975 года рождения. Трижды судим: в 1996 году — за угон авто, в 1999 — за хулиганство, в 2008 — за кражу. Замминистра обещает: следствие будет закончено в «разумные сроки».

Судья Соломенского районного суда Горбатовская Светалана Анатольевна удовлетворила ходатайство прокуратуры и полиции и отправила Виталия Рудзько (на нижнем фото — авт.), подозреваемого в избиении и попытке изнасилования Анастасии Луговой, на два месяца за решетку без права выхода под залог.

CC0B4EE8-6214-44FC-BC87-45B0BD7E8454

Досудебное следствие по делу будет полным, всесторонним и проведённым в разумные сроки.

Также Антон Геращенко посетовал, что никто не пришел женщине на помощь.

Удивляет и злит тот факт, что никто из мужчин, ехавших в этом вагоне и точно слышавших крики Анастасии, не пришёл ей на помощь.

С точки зрения безопасности было бы правильно, чтоб Администрация «Укрзалізниці» на оплачиваемой основе обеспечивала найм охраны для сопровождения основных маршрутов следования пассажирских поездов.

«Укрзалізниця» парирует и требует охраны как раз от национальной полиции — поскольку предприятие они государственное.

«Укрзалізниця» приносить щирі вибачення постраждалій пасажирці та вкотре наголошує на нагальній необхідності поновлення супроводження поїздів далекого сполучення під час руху співробітниками Національної поліції

Читайте также:

В Запорожье пьяный нарушитель ПДД получил четыре протокола

Под Васильевкой иномарка влетела в грузовик — погибли четверо

В Мелитополе пешеход попал под поезд — мгновенная смерть

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone
 • Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

  Знімок-екрана-2021-07-01-170429-1-2-1-1-1-1-1-2-1-1-1-1-1

  Covid-19: в Запорожской области — 110 853 заболевших, 434 за сутки, семеро умерли

  Читать дальше →