Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Новости  >  Текущая статья

Кто там шагает левой? В Запорожье «ультраправые» проводят «Марш отважных» в честь полковника Болбочана

Автор:   /  03.04.2017

болбочан

 

На данное «мероприятие» приглашают «Национальный Корпус», ВО «Свобода» и «Правый сектор». Марш приурочен к 99-й годовщине освобождения Запорожья силами легендарного полковника армии УНР Петра Болбочана (на фото).

Начало акции: суббота, 15 апреля, 19.00. Марш стартует от улицы Запорожской Александровского района.

«Національний Корпус», ВО «Свобода» та «Правий сектор» закликають на Марш Відважних до 99-ої річниці звільнення Запоріжжя від більшовиків в ході Кримської операції полковника армії УНР Петра Болбочана.

Весною 1918 року армія УНР боронила українську державу від більшовицького терору. В авангарді боротьби перебував Запорізький корпус «Залізного полковника» Петра Болбочана. Під його командуванням війська після звільнення Наддніпрянської України, 10 квітня здійснили переможний Кримський похід. Стрімкий бліцкриг українського полковника став гідною відповіддю тодішнім «зеленим чоловічкам».

Через 100 років наша держава знаходиться в схожому становищі. В той час, коли путінські орди намагаються прибрати до своїх лап Україну, наша влада своєю нерішучістю та покладанням власних обов’язків на західних партнерів, продовжує ігнорувати вимоги народу. На захисті інтересів країни стають добровольці – захисники державності та національної гідності.

Ми, українські націоналісти повинні нарешті реалізувати наш історичний обов’язок – здолати ворогів української нації. Ми крокуємо вперед, сповнені рішучості, готові повторити героїчний подвиг полковника Болбочана. Нам належить майбутнє України, і тільки ми принесемо у неї порядок! Крокуй поряд з нами і ти. Приєднуйся до Маршу Відважних!» — пишут организаторы марша на своей странице в «Фейсбуке».

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

IMG_8664

Успехи деградации. В Запорожье пенсионеры «развели» ребенка на 400 гривен а в Пологах ограбили десяток могил (фото, видео)

Читать дальше →