Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Рубрики  >  Власть  >  Текущая статья

Наша Галя балувана! Запорожский губернатор Брыль желает ездить только на «Лексусе» — годом выпуска не ранее 2015-го

Автор:   /  05.04.2018

Bryl-1

 

О конкурсе на «Услуги по перевозке главы Запорожской ОГА» стало известно, исходя из информации на сайте госзакупок «Прозорро».

Однако на абы чем перевозить свой начальственный афедрон Константин Иваныч не желают.

Цитируем сайт «»Експрес-онлайн».

«…Заплатити за послуги з перевезення свого голови у Запорізькій ОДА готові 400 тисяч гривень. Строк надання послуг: 10 травня – 31 грудня 2018. Та цікаве інше. Однієї орендованої машини голові ЗОДА замало. У тендерній документації чітко вказано, що автівок повинно бути «2 змінні одиниці».

Їздити на будь-якій машині голова ЗОДА не хоче. Перша машина повина бути седаном преміум класу не раніше 2015 року випуску (типу Lexus LS 460 L або еквівалент за технічними характеристиками)». Вимоги до другої автівки: «Седан вищого представницького класу не раніше 2013 року випуску (типу Skoda Super B або еквівалент за технічними характеристиками)».

Користуватися спеціально орендованим для нього авто він буде з 8-00 до 17-00 годин, із водієм. Авто має бути подане «не пізніше ніж через 5-10 хвилин після замовлення». Крім того, Запорізька адміністрація вимагає, якщо голова поїхав на одній машині, щоби інша завжди бути напоготові. Угода також передбачає надання транспорту з водієм у вихідні і святкові дні, поїздки з водієм не лише у межах Запорізької області, але за її межами.

Тот же сайт приводит данные по поводу «проклятых биндеравцев» —  то есть, Львовской области. Точнее — ее губернатора Олега Синютки.

«Автопересування голови Львівської обласної державної адміністрації обходиться платникам податків ледь не в чотири рази дешевше… Очільник Львівщини їздить на службовому Mersedes-Benz (2004 р.в.). Торік на утримання цього автомобіля витрачено 194 тисячі гривень. Цього року кошторисом передбачено 117 тисяч 800 гривень.

Насколько нам известно, Львовская область уж побогаче Запорожской будет.

Так что будьте проще, товарищ губернатор! Не злите население.

И — как бы это помягче сказать? — не борзейте сильно.

Область прифронтовая все-таки. А вы тут со своими «Лексусами». Не ранее 2015 года выпуска. Премиум-класса.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

superluna2

Красота, аж выть хочется: запорожцы любовались видом небесного светила

Читать дальше →