Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Рубрики  >  Власть  >  Текущая статья

Большое животное спасибо: в Запорожской области на время военного положения запретят охоту

Автор:   /  05.12.2018

bird_hunting_with_dogs_in_maine

 

Такую невероятную заботу о диких зверях проявили в Запорожской ОГА. Лично губернатор Запорожской области со своей страницы в «Фейсбуке» к гражданам обратился.

«За результатами обговорень під час Ради оборони області мною дано доручення Департаменту екології облдержадміністрації підготувати проект розпорядження щодо заборони полювання під час дії воєнного стану. Маю надію, що мисливці поставляться з розумінням до цієї заборони. Адже головні райони, де відбувається полювання — Приазовський, Приморський, Розівський, Більмацький та Якимівський. Тобто ті, які межують з ООС та державними кордонами. І перевіряти кожну людину, яка ходить зі зброєю на території регіону — досить важко. Також ми не можемо допустити, аби агресори та провокатори скористались ситуацією й озброєні пересувались територією Запорізького краю під виглядом мисливців. Тож прошу всіх поставитись до ситуації із розумінням, адже безпека наших громадян важливіша за розваги чи подібний промисел».

Практика показывает, что Запорожская область вооружена до зубов — так может, лишняя осторожность в такое время вовсе и не лишняя.?

И от диких зверей, да, — большое человеческое спасибо.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

5761a0f1310e66ea8fef2fb9214ef83b

Детишки шалят: в Бердянске продолжается суд над восьмиклассником, зверски избившим одногодку

Читать дальше →