Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Рубрики  >  Власть  >  Текущая статья

Большое животное спасибо: в Запорожской области на время военного положения запретят охоту

Автор:   /  05.12.2018

bird_hunting_with_dogs_in_maine

 

Такую невероятную заботу о диких зверях проявили в Запорожской ОГА. Лично губернатор Запорожской области со своей страницы в «Фейсбуке» к гражданам обратился.

«За результатами обговорень під час Ради оборони області мною дано доручення Департаменту екології облдержадміністрації підготувати проект розпорядження щодо заборони полювання під час дії воєнного стану. Маю надію, що мисливці поставляться з розумінням до цієї заборони. Адже головні райони, де відбувається полювання — Приазовський, Приморський, Розівський, Більмацький та Якимівський. Тобто ті, які межують з ООС та державними кордонами. І перевіряти кожну людину, яка ходить зі зброєю на території регіону — досить важко. Також ми не можемо допустити, аби агресори та провокатори скористались ситуацією й озброєні пересувались територією Запорізького краю під виглядом мисливців. Тож прошу всіх поставитись до ситуації із розумінням, адже безпека наших громадян важливіша за розваги чи подібний промисел».

Практика показывает, что Запорожская область вооружена до зубов — так может, лишняя осторожность в такое время вовсе и не лишняя.?

И от диких зверей, да, — большое человеческое спасибо.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone
 • Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

  Знімок-екрана-2021-07-01-170429-1-2-1-1-1-1-1-2-1-1-1-1-1

  Covid-19: в Запорожской области — 111 409 заболевших, 556 за сутки, восьмеро умерли

  Читать дальше →