Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Рубрики  >  Власть  >  Текущая статья

У Запоріжжі військового, який поцупив дві тисячі патронів і підробив документи про звільнення зі служби, засудили на п’ять років

Автор:   /  09.11.2018

thumb.php

 

Старший матрос однієї з віськових частин Запорізької області запам’ятається своєму керівництву. У першу чергу тим, що довів: українська армія уже, на відміну від «нульових», вже є, але бардак там такий, що пташки на льоту горять.

Отже, старший матрос у 2016 році вкрав із військової частини 2400 патронів до автоматичної зброї. А у 2017 купив собі пістолет Макарова — звісно, нелегально. Протягом 16-17 років, як здається, переполоху з приводу зникнення сотень патронів у частині не було. Патронів у нас — море, завались патронів, кому треба, хай їх і рахує!

Ще трохи згодом старший матрос не повернувся у «розташування частини» після лікування. Ба, навіть підробив довідки щодо свого «звільнення» з лав Збройних Сил України.

Припускаємо, що тільки після цього юнаком зацікавилася Військова прокуратура Південного регіону.

Аби старший матрос був розсудливіший — хто б там знав за ті патрони-пістолети?

Днями Апеляційний суд Запорізької області виніс вирок у цій справі — колишній військовослужбовець проведе за ґратами найближчі п’ять з половиною років.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone
 • Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

  photo_2021-09-22_12-16-25-768x576

  В Запорожье пьяная автоледи разбила авто о столб (фото)

  Читать дальше →