Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Рубрики  >  Власть  >  Текущая статья

СБУ, ау! «Радомир»: запорожский православный фашизм на марше. Ждем новой народной республики или будем что-то решать? (фото)

Автор:   /  10.01.2018

 

титушня6

 

Вот эта гаденькая история с отказом отпеть ребенка — она все-таки зря была в первую очередь для самих служителей культа с центральным офисом в Москве. То, что канало во времена Януковича, категорически отказывается канать сейчас. Более чем уверены — такое хамство происходило и раньше, да только сейчас коса на камень нашла.

Окромя сатанинского облика, в который сами себе облекли священники УПЦ МП, все более пристальное внимание фокусируется и на прислужниках данных святых отцов. Наш сайт уже неоднократно писал о подвигах и облико морале сотрудников некоего «Православного союза Радомир». Например, вот. Или вот. Или — самое свеженькое — вот.

 

титушня1

титушня2

титушня4

 

Предлагаем вашему вниманию короткую выдержку публикации на сайте «Экспресс». И просим силовиков обратить пристальное внимание на данных ребятушек. Судя по всему, подвигов у них — как на собаке блох.

«Два дні тому кілька учасників АТО у Запоріжжі принесли ляльку під храм Московського патріархату… Охоронець храму викликав на підмогу проросійських тітушок, які напали і побили учасника АТО…

Ці тітушки, за свідченням очевидців, належать до проросійської бойової організації «Радомір», яка діє з благословення і під прикриттям Запорізької єпархії Московського патріархату в Україні. Фактично «Радомір» – це бойове крило Московського Патріархату у Запоріжжі.

Публічним лідером «Радоміра» є громадянин України Денис Сергійович Свириденко, який ще донедавна був вчителем інформатики Запорізької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 14. Духівником тітушків з “Радоміра” є священик Запорізької єпархії Московського патріархату – “протоієрей” Константін Колодка, який у часи режиму Януковича був капеланом запорізького “Беркута”. Активісти Радоміра – це спортсмени, колишні міліціонери і силовики, відверті сепаратисти і околоцерковні активісти Московського Патріархату, колишні активісти Партії регіонів і КПУ, медведчуківці.

Активісти Радоміра були організаторами і учасниками спроби захоплення Запорізької облдержадміністрації і Запорізької облради у неділю, 13 квітня 2014 року. Нагадаю, що тоді у місці перемогли проукраїнські сили, а сепаратистів закидали яйцями.

Радомір бере участь у всіх проросійських акціях у Запоріжжі. У січні минулого року вони провели у Запоріжжі спортивний турнір пам’яті загиблого “беркутівця”. Про цю акцію написав українофобський сайт “Русссская вєсна”. У травні вони прославилися тим, що охороняли акцію “Безсмертний полк”.

Бойовиків з «Радоміра» наймає для охорони не тільки Московський Патріархат. Друзі з Запоріжжя повідомили, що тітушки з Радоміра охороняють місцеві стадіони, хоч не мають на охоронну діяльність ліцензії.

Читаючи про тітушків із запорізького “Радоміра” у мене мимоволі напрошуються асоціації з харківським “Оплотом”. Спочатку СБУ і МВС теж не реагували на існування “Оплоту”, а потім їхні бойовики брали участь у захопленні Харківської ОДА і облради, а пізніше влилися до терористичних організацій “ДНР” і “ЛНР”. Я сподіваюся, що Служба безпеки України, та Національна поліція України зацікавляться діяльністю цих тітушок».

 

титушня3

титушня7

титушня5

 

Тут давеча начальник всея полиции Запорожской области Олег Золотоноша хвалился, что копы даже «Фейсбук» штудируют в наше непростое время — изучают, так сказать, местность.

Вот у меня и есть обращеньице к силовикам — давайте как-нибудь пошевелимся в сторону «Радомира».

Там даже рожи у большинства участников — Чезаре Ломброзо одобрил бы!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone
 • Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

  6

  В Мелитополе загорелась стиралка — не работала, но в сеть включена была (фото)

  Читать дальше →