Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Рубрики  >  Власть  >  Текущая статья

Мэр Запорожья за «транспортный вопрос» получил повестку от полиции

Автор:   /  10.04.2020

307255

Утром 10 апреля мэру Запорожья Владимиру Буряку полицейские принесли повестку на допрос — из-за «игнорирования» карантинного Постановления Кабинета Министров в части «остановки» общественного транспорта.

Об этом мэр Запорожья сообщил на своей странице в соцсетях.

«Коли мені передали повістку, я спитав, як бути з людьми, які мають їздити на життєво необхідні процедури, зокрема гемодіаліз? Що робити запоріжцям, які повинні доглядати за паралізованими чи хворими літніми батьками? Й таких людей сотні. Відповіді я не отримав, але передав силовикам ваші повідомлення та коментарі, які ви мені з цього приводу писали».

Досудебное расследование проводится по статье 325 Уголовного кодекса «Нарушение санитарных правил и норм по предотвращению инфекционных заболеваний и массовых отравлений» — до трех лет лишения свободы, а с тяжкими последствиями — и все восемь.

«Повістка так повістка. Якщо крім заведення таких справ правоохоронцям більше немає, що робити, то в мене, навпаки, роботи дуже багато. На жаль, кількість інфікованих коронавірусом у місті зростає… На щастя, важких хворих немає»

Как это было:

Обновлено: в пресс-службе полиции Запорожской области пояснили, что вызвали мэра не только из-за «транспортного вопроса».

«Слідчим управлінням наразі розслідується ряд кримінальних проваджень, де в якості свідків виступають посадовці. Зокрема, такі кримінальні провадження, як незаконне виділення земельних ділянок на території Запоріжжя, чим завдано збитків громаді на суму понад 5 млн. гривень — ч.2 ст.364 Кримінального кодексу України (Z-City писали о «земельных» обысках, а «Гвозди» — о реакции на них чиновников). А також порушення службовими особами санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам, що могло призвести до розповсюдження коронавірусу та, в подальшому масового захворювання мешканців Запорізької області — ч.1 ст.325 Кримінального кодексу України», — сообщают в полиции

Напомним: по состоянию на утро 10 апреля в Запорожской области — 54 «официально» заболевших коронавирусом.

Последние новости о коронавирусе в нашем регионе:

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone
 • Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

  Знімок-екрана-2021-07-01-170429-1-2-1-1-1-1-1-2-1-1-1-1-1-1-1-1-1-2-1-1-1-1-1-1

  Covid-19 в Запорожской области: 169 127 заболевших, 1061 за сутки, 56 умерли

  Читать дальше →