Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Рубрики  >  Власть  >  Текущая статья

Смертельное ДТП под Запорожьем: за рулем «виноватого» авто был сотрудник полиции, дело пытаются замять — родственники

Автор:   /  10.09.2020

photo_2020-09-09_14-21-54-1024x1024

5 сентября под Степногорском (Васильевский район) «Мазда», выехав на встречную полосу, врезалась в «Дэу Нубира». В результате погибли двое парней, находящихся в «Дэу» — Сергей Левченко и Сергей Шеховцов.

Об этом на своей странице в соцсетях пишут родственники одного из погибших.

Они уверяют, что «Мазда» выехала на встречную полосу — ею управлял высокопоставленный сотрудник полиции из Днепра.

Згідно попередньої оцінки, ДЕУ Нубіра, у якій були наші хлопці, їхала по своїй полосі, на зустріч їй виїхав автомобіль Mazda CX-9.

Керував машиною співробітник поліції м. Дніпро, Троянов Артем Сергійович, наскільки відомо з відкритих джерел, він обіймає посаду начальника сектору кримінальних розслідувань Дніпровського району, м. Дніпро.

Также пишут о том, что на место ДТП оперативно прибыли авто с днепровскими госномерами, а сам Артем Троянов отказывается говорить о деталях ДТП.

На даний час він перебуває у лікарні м. Запоріжжя, та відмовляється надавати свідчення відносно обставин ДТП. Але враховуючи обставини він зміг зателефонувати своїм «колегам» та запросив їх приїхати на місце скоєння ДТП з метою впливу на слідчого та групу криміналістів. Далі приїхали дві машини на дніпропетровських номерах, та шість представників поліції м. Дніпро намагались вплинути на процес документування, прибрати державні реєстраційні номери автомобіля «Mazda».

Проще говоря, родственники боятся, что дело могут попросту замять — ведь все, кто находился в «Дэу», погибли, а значит «свидетели» имеются только с одной стороны.

Ми постійно відчуваємо, що ввімкненні всі важелі впливу на хід слідства, а Троянов А.С. переховується від слідчого ДБР та відмовляється надавати показання відносно обставин ДТП, слідчий ДБР не оголошує підозри, аргументуючи це необхідністю отримання результатів всіх експертиз (які не відомо коли будуть отримані), хоча згідно чинного законодавства за скоєння особливо тяжкого злочину а, саме ст. 286 ч. 3 «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами», що спричинило загибель кількох осіб. А відділ внутрішньої безпеки МВС України взагалі відмовчується, нібито вказаної проблеми не існує.

Также пишут ужасные подробности аварии — тела погибших были изувечены, сила удара свидетельствует о том, что скорость столкновения была огромной.

Братові було всього лишень 27 років, а другові 25. Вони єдині діти у своїх батьків. І безумовно це величезна втрата і горе не тільки для них, але і для всіх нас. Сила удару була настільки сильна що їхні тіла порозривало, одному роздробило череп, іншому відірвало голову і руки.

Родственники погибших надеются на справедливые расследование и приговор суда.

Читайте также:

Под Запорожьем в ДТП попали три авто — семеро пострадавших (обновлено)

Тройное ДТП в Запорожье: у виновника алкоголь в крови в десять раз превышал норму

В Токмаке за отказ угостить алкоголем жесткого расправились с двумя парнями

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone
 • Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

  semka-kvadrokoptera

  Съемка с квадрокоптера — новый вид искусства

  Читать дальше →