Об этом сообщает в «Фейсбуке» Евгений Сокульский, запорожский активист, экс-советник экс-мэра Запорожья Александра Сина.
Он сообщает, что бесплатные угощения на Покровской ярмарке — а именно, голубцы и кулеш обошлись бюджету в трёхкратно завышенную сумму. Предлагаем вам с данным спичем ознакомиться полностью. А от себя отметим — факт воровства не удивил. Но чтобы с такой бессовестной накруткой — это уже полный наглёж!
«Витрати на пригощання під час Покровського ярмарку у 2017 році.Заплановано відповідно до рішення Запорізької міської ради від 21.12.2016 № 8 «Про затвердження Програми проведення в м. Запоріжжі Покровського ярмарку з нагоди святкування Дня міста у 2017 році» — 199,500 тис. грн.
За результатами закупівлі із використанням електронної системи закупівель ProZorro укладено договір з переможцем на суму 183,000 тис. грн., з них:
18,000 тис. грн. — витрати на реєстрацію рекорду у Національному Реєстрі рекордів України;
5,500 тис. грн. – райдер представника Національного Реєстру рекордів України;
Залишок коштів – 159,500 тис. грн.
07.10.2017
Безкоштовно роздано відвідувачам ярмарку:
4024 порцій голубців;
4024 пампушок;
4024 шт. одноразових тарілок;
4024 шт. одноразових виделок;
4024 шт. серветок.
08.10.2017
Безкоштовно роздано відвідувачам ярмарку:
720 порцій кулішу;
750 пампушок;
720 шт. одноразових тарілок;
720 шт. одноразових ложек;
720 шт. серветок.
Вартість послуг з приготування їжі включає: вартість продуктів харчування; вартість роботи з приготування та сервірування страв; забезпечення необхідним кухонним інвентарем, приладдям, іншими аксесуарами та одноразовим посудом; надання необхідної кількості обслуговуючого та іншого технічного персоналу (в т.ч. послуги шеф-кухаря, 4 чол. технічного персоналу); забезпечення контейнерами для збирання використаного одноразового посуду; прибирання території, на якій розташовувалось кухонне обладнання та готувались страви; транспортні витрати на доставку обладнання, персоналу, продуктів харчування та непродовольчих товарів.
Всього безкоштовно роздано відвідувачам Покровського ярмарку 4744 порції страв української кухні.
Середня вартість однієї порції склала 33,60 грн».
А тепер кілька слів від себе. Це на калькуляція, це інформація, з якої мало що можна зрозуміти. Тим більше, якщо ви не старший економіст, як Роза Мойсеївна, або просто економіст, як Карл Маркс.
Але є нарешті інтернет, а в ньому дуже цікаві пропозиції:
— голубці — 47,63 за 1 кг, або 7,93 грн за одиницю (150 грам);
— булочка — 1.80 грн за одиницю;
— тарілка — 17,55 за 50 шт, або 0,35 грн за одиницю;
— виделка — 14,52 за 100 шт, або 0,14 грн за одиницю;
— серветки — 17,50 за 500 шт, або 0,03 грн за одиницю.
Разом: 10 грн 25 коп!
До речі, для порівняння. До меню комплексного обіду «на вынос» в «Пузатій хаті» цього понеділка входило:
«- Салат из картофеля и белокочанной капусты с подсолнечным маслом;
— Борщ украинский;
— Гречка;
— Котлета куриная.
В состав каждого обеда входит: 2 кус. хлеба, 1 одноразовый прибор (ложка или вилка) к каждому заказанному блюду 2 салфетки, стик соли».
І коштує це 36 грн!
Тож рахуйте і думайте самі»
А что тут считать, Евгений Арнольдович! Воровали при Сине, у которого вы советником были. Воруют и при Буряке — с другими советниками. А тем, из Запорожской мэрии, кто вам такие «малявы» шлёт, неплохо бы «показать личико» и обратиться в прокуратуру с заявлением о коррупции. Но заявления не будет — мол, что я изменю, ничего не поменяется, а терять своё рабочее место жалко.
Вот пока так будут думать, нас будут грабить!