Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Рубрики  >  Главное за сутки  >  Текущая статья

«Екс-запоріжсталівський» манеж продовжить приймати легкоатлетів після реконструкції, – відео

Автор:   /  11.07.2017

будущее

 

Президент ФЛАУ Ігор Гоцул прояснив ситуацію, що склалася навколо легкоатлетичного манежу в Запоріжжі та пояснив, що легкоатлети і надалі тренуватимуться у цій будівлі.

«Ми переконали керівництво компанії SportLife піти на деякий експеримент – ризикнути і спробувати не тільки розмістити в цьому спортивному об’єкті звичний для SportLife бізнес, а і спробувати зберегти там спортивну складову.

Сьогодні можна говорити про те, що і легка атлетика, спортивна і художня гімнастика, та інші види спорту, які «жили» у цьому манежі вони зберігають свою присутність і діти, які тренувалися – зберігають можливість продовжувати тренуватися там. Більше того, вони будуть робити це вже у нових умовах, оскільки найближчим часом компанія SportLife має провести там реконструкцію», – заявив президент ФЛАУ Ігор Гоцул

Нагадаємо, що 4 липня, під стінами запорізької мерії зібралися вихованці спортивної дитячо-юнацької школи олімпійського резерву зі спортивної гімнастики, їхні батьки та тренери. На мітинг їх змусили вийти чутки щодо закриття манежу для легкоатлетів та гімнастів.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone
 • Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

  Знімок-екрана-2021-07-01-170429-1-2

  Covid-19: в Запорожской области — 105 050 больных, 18 за сутки

  Читать дальше →