Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Рубрики  >  Культура  >  Текущая статья

Мистецтво — не тільки любов-морков! Запоріжжя, зустрічай культового Артема Полежаку!

Автор:   /  13.04.2018

29791486_418943071852671_6336696822925034499_n

 

Він навіть випадає із вікон (трапляється таке з митцями!) — але то таке. Він — Полежака, і цим все сказано. Сьогодні, 13 квітня, о 18.30, починається дійство — презентація Полежачиної книжки, у якої навіть назва — суцільна алітерація. «Навісні пісні». Це назва. А ви? А ви маєте бути за адресою: проспект Соборний, 137. Час — вище.

Видавництво «Люта Справа» запрошує на презентацію книжки Артема Полежаки «Навісні пісні», яка відбудеться за участю автора.

«Камасутра», «Майн кампф» і кримінально-процесуальний кодекс в одному томику. Коротка інструкція з виживання з використанням усіх методів, способів і засобів. Правила життєвого руху у вільному трактуванні, дозволеному і недозволеному. Корисні копалини, які рідко добуваються в Україні. Розбомблені сцени, розірвана публіка, висмоктані соки з сердець. Це майже цілковитий солд-аут за тиждень після виходу першої книжки, і, так, це трошки поза межами реального і раціонального. Це знову вигулькнув з харківських нетрів поет без правил Артем по імені Полежака.

«Навісні пісні» – друга книга поета, який працює безпосередньо з реальністю, тією реальністю, що починається одразу за дверима квартири: падає на голови з балконів, прилітає в мармизи чиїмись кулаками, нахабно ворушиться в трусняках, нявкає хазяйськими кошенятами, сохне простирадлами у дворі, бздить солярою і бухає до ранку. Вона любить, страждає, потерпає, кайфує, тікає, ломиться, куди не запрошували, вшивається, продає на базарі, краде й дарує. Полежака фіксує все це в просторі й часі, обробляє на точному поетичному верстаті, переробляє на твір мистецтва, увічнює словом. Він, як ніхто інший, ідеально балансує між страшним низовим фольклором і справді високою поезією, поєднує їх у напрочуд монолітних формах і жбурляє все це зі сцени, мов полкова катапульта, – далеко й точно в ціль.

Довідка:

Артем Полежака народився 1975 року. Переможець чисельних чемпіонатів зі слем-поезії (Київ, Хмельницький, Миколаїв, Харків і т.д.) Постійний ведучий концертів і провокативних акцій («Київська Барикада», «Житомирська Барикада», «День Незалежності з Махном» та ін.). Лауреат Міжнародної літературної премії ім. Олеся Ульяненка. Автор текстів пісень «Kozak System», Ореста Лютого, «Барабас», «Телері», «Бумбокс». Перша збірка «Стіхи о жизні» побачила світ у 2016 році.

Тел.: (094) 885 3903

Вхід вільний.

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

superluna2

Красота, аж выть хочется: запорожцы любовались видом небесного светила

Читать дальше →