Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Рубрики  >  Власть  >  Текущая статья

Сливаем протест: запорожский депутат от «Укропа» вышел из «рабочей группы по ТРЦ»: «Нам с Дрозденко не по пути» (фото)

Автор:   /  13.09.2018

132

 

Речь идет о депутате горсовета Михаиле Прасоле. На своей странице в «Фейсбуке» он прямо написал — с рейдерами на одном гектаре он находится не желает

«Вимушений повідомити про вихід зі складу робочої групи з будівництва ТРЦ навпроти універмага «Україна» на місці знищеного парку Яланського. Це непросте рішення. До складу робочого органу я увійшов за власним бажання із метою детально розібратися в усіх деталях та відстоювати права громадян. Всі ви знаєте, що про небезпеку для парка і про незаконні рішення я почав говорити першим в перших числах 2018 року.

Причиною такого рішення стало розпорядження мера Запоріжжя Володимира Буряка про включення славнозвісного Максима Дрозденко до складу робочої групи.

Чому Дрозденко, що не раз був у центрі гучних справ, під прапором еко активіста входить до робочої групи? Всі містяни знають, журналісти пишуть, що він одіозний «Рейдер-бізнесмен», який з кінця дев’яностих займався захопленням підприємств, приміщень, державного майна, здирництвом, вимаганням та цілою низкою протиправних дії відомих як рейдерство. Відомий він і своїми третейськими судами. Погугліть і побачите, що більше сотні підприємств, що зареєстровані на Дрозденка та найближчих його «друзів» так чи інакше фігурували і фігурують у величезній кількості кримінальних справ, судових спорів та заяв до правоохоронних органів», — пишет Михаил Викторович.

Напомним, противостояние между экоактивистами и сторонниками строительства ТРЦ вошло в «острую фазу» 7 августа. Тогда, буквально за несколько часов, под охраной титушек были уничтожены почти шесть сотен деревьев — и это не взирая на решение суда, прямо запрещающего это делать.

По нашему мнению, включение рейдера в рабочую группу по вопросу строительства ТРЦ — это инициатива главного «заинтересанта» возведения торгового центра — Владимира Кальцева. С господином Дрозденко мало кто хочет работать — а тем более в одной группе.

Однако рейдер — это не профессия, это диагноз.

Так что по итогу еще неизвестно, кто от такого «сотрудничества» выиграет, а кто — проиграет.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone
 • Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

  Знімок-екрана-2021-07-01-170429-1-2-1-1-1-1-1-2-1-1-1-1-1

  Covid-19: в Запорожской области — 110 419 заболевших, 344 за сутки, пятеро умерли

  Читать дальше →