Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Новости  >  Текущая статья

Собака бывает кусачей: в Пологах сердобольные граждане прикармливают агрессивных собак в центре города (фото)

Автор:   /  13.09.2018

29793

 

Ничего не имеем против помощи братьям нашим меньшим — но без перегибов же!

На лужайке перед зданием Пологовского районного суда неизвестные «попечители» регулярно подкармливают стаю собак. Причем каждой собаке ставят отдельную «порцию» — видимо, чтобы не перегрызлись между собой, сообщает сайт «Районка».

Тем временем, проходящих людей обедающая свора встречает злобным рыком.

 

3_37

 

Доброе дело — оно на то и доброе, чтобы при его воплощении в жизнь все оставались довольны. Судя по комментариям читателей, довольны и целы остаются не все.

«Та біда в тому, що не тільки гарчать… одна з цих собак позавчора напала на мою доньку, слава Богу що не прокусила(бо не знаю навіть чи є сироватка в Пологах), але синець на нозі добрячий, не кажучи вже про те що дитина злякалася. А саме прикре, те, що ніхто цьому не зарадить. А перейматися є за що, адже ці песики та іхні друзі часто гуляють та нападають на перехожих і біля будівлі РАЦСу, де їх, до речі, також підгодовують тамтешні працівники.

Підгодовуючи бродячих собак, люди не замислюються над тим, що тварина, задовольняючи свої потреби, так чи інакше вдячна, і звісно буде «відпрацьовувати свій хліб» захищаючи того хто підгодовує ту територію на якій це відбувається. І дуже прикро що ці годівнички біля державних установ. Адже чимало людей щодня ходять цими дорогами… І будь-який різкий рух, голосна розмова по телефону, шарудіння листя або просто через те, що тварина усіляко доводить свою «потрібність» на певній території, призводить до нападів на людей (я та мої колеги — не вийняток). Поки немає серйозних жертв, з проблемою бродячих собак потрібно щось робити!!! ми ж платимо податки…

Парадокс ситуації в тому, що «Робін Гуда», який наважиться вчинити самосуд над собакою-нападником, покарають згідно закону, за жорстоке поводження з тваринами, а завадити цьому та забезпечити безпеку громадян на законодавчому рівні виходить, що ніяк…», — комментирует ситуацию пользователь с ником «Пологівчанка».

А ведь самосудом все и закончится — если законы и чиновники не работают, за дело берутся «активисты».

Потом не жалуйтесь, уважаемые сердобольные любители бездомных животных.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone
 • Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

  Знімок-екрана-2021-07-01-170429-1-2-1-1-1-1-1-2-1-1-1-1-1-1-1-1-1-2-1-1-1-1-1-1

  Covid-19 в Запорожской области: 169 127 заболевших, 1061 за сутки, 56 умерли

  Читать дальше →