Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Новости  >  Текущая статья

14 жовтня, крім офіційних свят, українці відзначають день створення УПА

Автор:   /  14.10.2017

oun-e1476432640916-766x512
Цього року ми відзначаємо 75-ліття створення Української Повстанської Армії — унікального явища в історії, коли протягом тривалого часу повстанці ефективно відстоювали незалежність України.
Боротьба триває.
Про це – на сайті «Самооборони Майдану — Вільні люди» на Фейсбуці..
«Змінились часи, методи, форма. Зміст — лишився. Більш ніж столітня війна Росії проти України — триває.
Століття тому фронтом боротьби був західний терен, сьогодні — східний. Криївки військових УПА змінились на бліндажі добровольчих батальйонів та ЗСУ. На позиціях, поряд з державними жовто-блакитними, майорять червоно-чорні знамена — прапори української боротьби, прапори свободи.
Сучасні українські військові — вже не партизани. Вони мають і техніку, і артилерію, і авіацію. Ми відбиваємо у ворога українські землі, буквально по клаптику відгризаючи по 100-200-1000 м. Хіба не так було 75 років тому? Коли значно гірше озброєні бійці УПА чинили успішний опір окупаційним арміям та відстоювали українські землі.
Волонтерський рух, як і 75 років тому, активізувався для підтримки захисників. Саме завдяки народу, який дав УПА все необхідне для війни, боротьба продовжилася на роки, хоча радянське керівництво планувало вирішити “українське питання” за лічені місяці. Як тоді, так і тепер, це їм не вдалось.
Війна — триває. Багато патріотів, хай ще не усвідомлено, але переймаються нашою філософією та історією. Наша ж місія тепер — “подати руку тим, хто має тугу за летом”… Наша ідеологія має бути не мертвою теорією, а йти в маси, засідати в головах людей, ставати тим світоглядним стрижнем, на основі якого все обертається. Це те, за що загинули наші попередники, це те, за що полягла Небесна сотня і гинуть хлопці на Донбасі. Це той страшний сон для москалів — “Бандерівська Україна”, який зараз дійсно стає реальністю. Як швидко це стане дійсністю, залежить від того, скільки праці ми вкладемо.
Пам’ятаймо: ми — продовжувачі справи козаків, бойовиків УВО, членів ОУН, вояків Карпатської Січі, УПА, інших борців за збереження Держави.
Адже боротьба — триває, змінюються лише часи, методи, інструменти та виклики».
На честь 75-річчя УПА в Києві буде проведений «Марш слави Героїв», в якому візьмуть участь запоріжці.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone
 • Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

  Знімок-екрана-2021-07-01-170429-1-2-1-1-1-1-1-2-1-1-1-1-1-1-1-1-1-2-1-1-1-1-1-1

  Covid-19 в Запорожской области: 169 127 заболевших, 1061 за сутки, 56 умерли

  Читать дальше →