Загрузка..
Вы здесь:  Главная  >  Рубрики  >  Власть  >  Текущая статья

ТЕМА ТИЖНЯ. Володимир Пилипенко: Україні потрібен власний шлях, заснований на стратегії економічного прагматизму

Автор:   /  14.12.2017

Досить імітації діяльності та бездумного виконання забаганок західних партнерів! Згадайте, що ви передусім працюєте на український народ! Час перестати жити в ілюзіях – треба керуватися здоровим глуздом, який підказує, що ніхто ззовні не прийде і не зробить нас щасливими і багатими.

   – І які будуть пропозиції партії «Відродження»? На чому зробити акцент, які галузі можуть стати пріоритетними для відродження нашої країни?

– Відродити економіку України можна і потрібно завдяки трьом головним напрямам: великій індустрії та промисловості, аграрному сектору, а також малому й середньому бізнесу. Зазначу, що малий і середній бізнес готовий сам в себе інвестувати, це внутрішній інвестиційний ресурс країни. Але йому потрібен пільговий режим оподаткування та захист від свавілля силових і контролюючих органів. Аграріям необхідна підтримка і протекціонізм з боку держави.

Вітчизняна промисловість також потребує зрозумілої державної політики. Чиновники забули або не хочуть бачити, скільки переваг має наша країна: географічне розташування, 2/3 світових запасів чорнозему, запаси корисних копалин і найголовніше – людський капітал. Замість цього від української влади ми чуємо пропозиції щодо продажу землі, розпродажу промислових потужностей і державної власності. Ми продовжуємо фіксувати чергові хвилі еміграції українців у пошуках кращого життя. А для нової індустріалізації нам потрібні інвестиції, зрозумілі правила гра і економічна вигода.

   – Можливо, інвестори бояться заходити в Україну через військові дії у Донецькій і Луганській областях?

– Військові дії на сході України не впливають на інвестиційний клімат, хоча нас намагаються  переконати у протилежному. Основні проблеми інвесторів – це корупція і правове свавілля, нестабільність законодавства. Ізраїль, який воює понад 70 років, зміг вибудувати економічно потужну державу, створивши з «нуля» цілі галузі економіки, що стали світовими лідерами.

  – Тобто, на вашу думку, Україні потрібно розраховувати тільки на себе?

– Саме так! Якщо ми хочемо жити, як у Європі, то треба власноруч будувати Європу в своїй країні. І я хочу відзначити, що навколо цієї ідеї партії «Відродження», навколо нашої стратегії, нашого розуміння економічного націоналізму і прагматизму гуртується усе більше і більше людей. Партія відчуває на собі цю відповідальність за відродження України і в 2018 році має намір ще більше активізувати роботу в цьому напрямі. Усіма способами і на всіх майданчиках ми відстоюватимемо право України на те, щоб мати свій особливий національний курс розвитку як єдиний шлях виходу з глобальної кризи. Ми маємо намір об’єднувати навколо цих ідей людей здорового глузду, які готові облишити порожні ілюзії і економічно необґрунтовані надії, взявшись за відродження економіки України, а отже – і відродження всієї країни.

 

Страницы: 1 2

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VKEmail this to someone
 • Добавить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  ЧИТАТЬ ЕЩЕ...

  Знімок-екрана-2021-04-05-090516-1-2

  Covid-19: в Запорожской области — 91 976 заболевших, 998 — за сутки, 24 умерли

  Читать дальше →